Všechny komentáře k článku:USI představuje nejtenčí MID na světě

Mid

Osobně mě tahle věcička moc nezaujala. Sice má dotykový display, ale ten né všem vyhovuje. Mnohem lepší řešení je podle mě eee pc od asusu nebo podobný netbook. Navíc dát 250g do kapsy.. To už mi přijdě rozumější eee pc, které má okolo 1kg. Na druhou stranu lidem co mají rádi dotykové displaye bude toto zařízení vyhovovat..

Možnosti
3 reakce
poslední 29. 10. 2008 18:09

Výborná věcička, hned se jdu podívát na soupis veletrhů, abych si to mohl co nejdříve vyzkošet.

 

Na druhou stranu je tohle zhruba stejně výkonné, resp. parametrově podobné, jako některé Asusy EEE, ale mnohem lehčí.

 

no spis by me zajimalo jestli ten display je klasickej plastovej jako maj HTC a pod.. nebo jako iphone sklenenej