Všechny komentáře k článku:USI představuje nejtenčí MID na světě

RE: OS

to vodomil - nevim jak moc velka vyhra je to ze tam davaj atomy, spis takove athlony 2000(nebo kolik to bylo, maji mensi spotrebu a i snad vetsi vykon) a i kdyby tak tohle nekoupim a pockam az bude Moorsetown...

Možnosti