Uživatelé posílají SMSky nejčastěji přes ICQ

Společnost Centrum Holdings, která v České republice provozuje ICQ, zaznamenala minulý týden 100 000 000 SMS zprávu zaslanou z ICQ do mobilu nebo obráceně.

ICQ je jediný z instantních komunikátorů, který umožňuje posílat SMS zdarma do všech mobilních sítí. Zasílání SMS zpráv zdarma z ICQ bylo poprvé spuštěno v roce 2006 do sítě O2 a následně rozšířeno i na ostatní operátory.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

,,Uživatelé ICQ jsou často velmi překvapení, že mohou posílat SMS na mobilní telefony úplně zadarmo.“ říká k odezvě uživatelů Jiří Čermák, který má ICQ v Centrum Holdings na starost a pokračuje: ,,Uživatelé mobilních telefonů zase velmi oceňují, že na SMS z ICQ se odpovídá stejně jednoduchým způsobem jako na běžnou SMS“.

Ohodnoť článek:

Diskuze k článku (9)

ICQ?:-D

efrankie 30. 1. 2009 20:56

Divím se, že lidé tento velmi zaostalý stále používají... Nikde jinde kromě v ČR to vůbec nepoužívají.. Lidé by měli hromadně přejít na Live Messenger, J…

Používám QIP

sonny21 12. 1. 2009 14:35

Tohle se mě fakt netýká, jednak proto že radši zavolám a jednak proto že takovej šmejd jako ICQ do mýho počítače nesmí, QIP je daleko míň náročnej, rychl…

Kolik stojí?

NEDO 17. 11. 2008 22:27

tak kolik teda stojí ta sms když odepisuju na icq?

ICQ neni jedinne co umi posilat SMS

Kymlalu 15. 11. 2008 13:58

Umi to i jabber s prislusnym transportem. A nejen to. Nemluve o rozsiritelnosti protokolu a jeho sifrovani. ;)

Tak to sem fakt netušil

Vejmitsch 13. 11. 2008 20:13

tak to sem fakt netušil, asi proto, že icq nemám :)