Všechny komentáře k článku:Vánoční dny Canon u CzechComputer

CHUDACI

Jde videt,jaci lidi tady pisi do diskuzi a komentuji nejake IT nesmysli.Kdybyste tak komentovali aspon ty rostenky na tom obrazku vy picuskove.Jenom pocitace je zajimaji no ko..ko...ti proste

Možnosti
7 reakcí
poslední 14. 12. 2008 21:58

Na IT e-shopu v IT článku, se divíš, že lidi komentují IT věci ? Pokud se ti to nelíbí nelez na tento IT shop tupane.

 

Jde vidět, že sis spletl server. Příště zkus pro tebe vhodnější diskuzi na magazínu libimseti.

 

Tvůj příspěvek je asi tak zajímavý,jako že je hnůj v kravíně.
LOL fakt jsem se pobavil...
Tady se prodávají věci kolem hardware a IT.To jen pro informaci,protože jsi těžce mimo!
Bejt tebou sypu si popel na hlavu a říkám sobě jaký jsem osel.

 

Na obrázku jsou kočky pěkný, ale pochybuju, že ty tam přes Vánoce prodávají Canon produkty. Jsi totálně mimo mísu.

 

@mervart: A navic je CZC stejne nema v nabidce :)

 

Koukám, že na hloupé lidi člověk narazí všude. Když budu chctít komentovat roštěnky, tak si pustím porno, můj milý hloupý mladý příteli ;-)

 

Hej ty bys tak zaslouzil zavrit do klece a zmlatit hadici...