Všechny komentáře k článku:Vánoční dny Canon u CzechComputer

Zamyšlení

Nabídka kluzáku je zavádějící a zcela mimo.Kdybych neznal Czechcomputer,tak bych řekl až neseriozní(a ještě do vyprodání zásob).
Tady se přece prodává hardware.Co takhle tu nejlevnější flešku?
Slečny jsou pěkné a celkem namístě.
Dle diskuze je vidět rozmanitý charakter a přízemní zájmy pisatelů.Totˇ
obraz společnosti.
Dnes je doba,kdy se musí prodávat za každou cenu.I za cenu soudnosti.
Ale......přátelé uživatelé,kupující,spotřebitelé a konzumenti nezapoměli
jsme na něco v tom zápalu ženoucím se stále za obchody a nákupy? No?

Možnosti