Všechny komentáře k článku:Vědci vynalezli první 3D procesor

Faux paus?

Jestli se nepletu tak se jedná o klasický procesor (myšleno cpu nikoliv gpu) a proto nechápu proč je umístěn v sekci grafických karet:)
jediné co je 3d je jeho tvar:)
A ohledně uvedení na trh je podle mě v horizontu minimálně 10 - 15 let protože nejenom že je třeba takový procesor vyrobit určit na něj patici která ho dokáže používat a software který tento potenciál využít, ale i je to podobný přechod technologií jako z elektronek na křemík.

Možnosti