Všechny komentáře k článku:Věštíme budoucnost mobilů a služeb v roce 2009

Qwerty

logout128: Tak to máš tedy zvláštní přání, mě takové přístroje tedy absolutně nesedí, mám HTC kaisera s vysouvací qwertz do strany a absolutní spokojenost, měnil bych snad jedině za novější HTC. Ale jinak je to určitě věc každého, co komu vyhovuje.

Možnosti