Všechny komentáře k článku:Věštíme budoucnost mobilů a služeb v roce 2009

Tento článek jsem už někde četl ...

nevím, kde, ale je to tak 1,2 až 3 dny zpět ...

Možnosti
1 reakce
poslední 22. 1. 2009 16:20