Všechny komentáře k článku:VIDEO: Samsung Omnia dostupný v našem obchodě!
Nadseni
i kdyz jsem aktivni fanda techto telefonu(passivni uzivatel) tak nevidim smysl a nadseni techto typu telefonu, nerikam ze se mi to nelibi mobil bez klavesnice s dotykovym displejem ale ty mobily jsou zbytecne prehnane i kdyz to ma hodne funkci tak clovek je vyuzije jen tak prvni hodinu pak vyuziti funkci opadne na tak na 30-40% a po tydnu uzivani jen na 2-6 funkce/i. Pak smysl mobilu je zbytecny, ptze ve chvily kdyz se aktivuje displej jen ze se treba podivate na hodiny spotrebuje strasne moc energie a proto vydrzi strasne malo v aktivnim rezimu, kdyby udelali mobil ktery by byl "prazdny" a uzivatel by si tam mohl nahrat to co opravdu chce a potrebuje tak by nebylo uz ani treba dalsich typu mobilu jen by se predhaneli v HW technologiich a mobily by stali i mnohem mene. Samsung rozhodne nepatri mezi ty vyrobce kde by jste si mohli nastavit co chcete spis naopak da vam nastaveni jiz z tovarny a smirte se s tim... :]