Všechny komentáře k článku:VIDEO: Thermaltake představuje nový pasivní VGA chladič
Pokud..
..chci lepší chlazení, tak si koupim vodníka. Popř. accelero. Thermaltake nikdy, ty vyrábí leda předražený šmejdy.
S vodním to souhlasím, proč ne TT? to tě nechápu každý má svůj názor, a že vyrábí předražený a šmejdy no to taky jsem nucen nesouhlasit 1.platíš za značku proto vysoká cena 2.platíš za kvalitu to také nasvědšuje jaká je cena 3.TT je proslulá značka a konkurent ostatních firem ve směru s technologii Pc (chlazení,case apod.) nejní se čemu divit ale dnes už nic zadarmo nedostaneš!
@Lenochod: Nevim čim je proslulá, ale kvalitou asi sotva.. jejich vodní chlazení je šmejd. Měl sem od nich pár věcí a nebylo to nic co by konkurence neměla lepší a levnější. Když to srovnam třeba ThermalRightem nebo Zalmanem (ten je pravda hodně drahej), tak neni Thermal Take nic..