Všechny komentáře k článku:Videotest all-in-one PC Lenovo IdeaCentre B510

Dobrá recenze

Kvalitní recenze od živě se nikdy neztratí, aspoň pomůžou při rozhodování. :-)

Možnosti
3 reakce
poslední 8. 4. 2011 16:56

zrovna v 1 hodinu ráno jsem si říkal kdy to sem dáte :o) Jinak recenze je celkem povedená jen škoda že neudělali třeba test výkonu a víc neřekli tu část která se nedá vyčíst v parametrech jinak ta recenze je celkově povedená a do té kanceláře si myslím že bude tohle Lenovo celkem dobrý ale až v budounu teda pokud ta cena spadne dolu. Jen co mě mrzí že tam nelze nic měnit a škoda že místo lesklého plastáčku nedali bud matný a nebo kovový. A co mě osobně by asi vadilo nemožnost dále rozšířit ani tu ram což si myslím že je celkem nesmysl. dyž to jde u notebooku jak ram tak hdd a také i mechanika tak proč to neudělali i u tohodle?? Dále když vemu tu cenu tak by bylo mnohem lepší investovat už do displaye s dotykovou obrazovkou což je ACER Aspire AZ3751 a do těch kanceláří za slušnou cenu a fakt jen na tu kancelářskou práci bych dal spíš: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=85820

 

I když nejsu fanda těchto " počítačů " , přesto to byla povedená recenze. Ale stějně byhc si to v životě snad nekoupil. A když už tak od MSI Konkrétně po tomto modelu http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=83156.

 

@trojjda: Také nejsem moc velký fanda all-in-one PC. Ale ten ACER Aspire AZ3751 jsem nabízel jako další alternativu ve stejné cenové kategorii což si myslím žeje velice dobré dále nwm jakou máte zkuženost hraní her na dvoujádrovém procesoru ale upřímně mám core 2 duo s 3,33 ghz a v moderních hrách jako je crysis 2 nebo třeba Call of Duty Modern Warfare 2 mi procesor jede na 80 až 90% proto bych raději když už investoval do té dražší verze s turbo boostem a grafika NVIDIA GeForce GT320 s 1024 MB vlastní paměti si myslím že taky není špatná :o)