Vstupte do světa virtuální reality. K vybraným smartphonům na CZC.cz dostanete VR brýle zdarma

Praha, 15. 3. 2016 – Prodejce počítačů a elektroniky CZC.cz rozdává k vybraným chytrým telefonům vstupenku do světa virtuální reality. Stačí si do konce března zakoupit jeden z vybraných smartphonů, které VR podporují, a jako dárek obdržíte brýle pro VR v hodnotě až 1 999 Kč. Využít můžete také dvou speciálních splátkových produktů, které vám umožní si nový smartphone pořídit na splátky s nulovým navýšením.

Pokud jste se ještě nesetkali s virtuální realitou, máte nyní jedinečnou příležitost. Ke každému smartphonu, který tuto funkci podporuje, dostane na CZC.cz jedny z trojice brýlí pro VR jako dárek. Následně už si stačí jenom stáhnout vybranou aplikaci, vložit chytrý telefon do brýlí a užít si například husí kůži nahánějící rozhovor, adrenalinovou jízdu na horské dráze nebo se prostřednictvím jednoho z mnoha 360° videí na Youtube přenést kam vás srdce táhne – na koncert, pod mořskou hladinu nebo třeba do nebeských výšin.

Zatímco ke smartphonům z nižší cenové hladiny dostanete základní kartonové brýle PanoBoard VR Cardboard v hodnotě 179 Kč, u pokročilejších modelů se již můžete těšit na brýle MODECOM FreeHANDS MC-G3DP v hodnotě 869 Kč nebo brýle HOMIDO VR v ceně 1 999 Kč. Abyste si virtuální realitu užili naplno, neměl by vašemu novému smartphonu chybět vestavěný kompas, akcelerometr ani gyroskop.

Do 21. března si navíc můžete váš nový smartphone pořídit na splátky s nulovým navýšením. Učinit tak můžete ve dvou nebo deseti splátkách, a to bez jakéhokoliv navýšení a akontace. Nabídku všech smartphonů s VR brýlemi zdarma naleznete pod tímto odkazem.

Akční nabídka Akční nabídka