Všechny komentáře k článku:Vydání Apple OS X 10.5 bude opožděno kvůli iPhonu

No to už je fakt vrchol...

... kdo ty články píše. To, že neumí napsat slova jako iPhone a Apple mi nevadí, ale "informace unikli" a "vydání operační systém bude odloženo"... Prosím ujměte se toho někdo jiný a neshazujte tím vynikající kvalitu Vašeho serveru.

Možnosti
1 reakce
poslední 18. 4. 2007 0:34

Dobrý den,
díky za Váš příspěvek. Gramatické chyby jsou daní za jinak skvělého člověka Luba Štávorského, který je Slovák. Snaží se psát česky, ale s gramatikou je to složité, což je ale v jeho případě díky národnosti pochopitelné.
Budeme se snažit zapracovat na lepší kontrole chybovosti
Omlouvám se.Přeji hezký denStanislav Gaj
ředitel společnosti.