Všechny komentáře k článku:Vydání Apple OS X 10.5 bude opožděno kvůli iPhonu

Další dacan

tyhle lidi mam fakt rád. pořád budou rejpat a pořád budou rejpat..to nemáte nic jinýho na práci..

Možnosti