Všechny komentáře k článku:Vydání Apple OS X 10.5 bude opožděno kvůli iPhonu

Chybka

ty seš dobrej puntičkář..každej člověk se snad chybý ne?? a myslim že udržování těchhle stránek nebude nejjednodužší tak jim nějaká ta chybka halt uteče..jéééžiš to je toho

Možnosti
1 reakce
poslední 16. 4. 2007 22:21

chyb"í" ..ty radsi zacouvej zpatky do mraku