Všechny komentáře k článku:Vydání Apple OS X 10.5 bude opožděno kvůli iPhonu

Chyby, chyby...

jn, ty chyby mě taky celkem bijou do očí. červa místo června atd. Jinak se mi iPhone líbí:)

Možnosti