Všechny komentáře k článku:Vydání Apple OS X 10.5 bude opožděno kvůli iPhonu

No to už je fakt vrchol...

... kdo ty články píše. To, že neumí napsat slova jako iPhone a Apple mi nevadí, ale "informace unikli" a "vydání operační systém bude odloženo"... Prosím ujměte se toho někdo jiný a neshazujte tím vynikající kvalitu Vašeho serveru.

 

@mira.karas: Dobrý den,
díky za Váš příspěvek. Gramatické chyby jsou daní za jinak skvělého člověka Luba Štávorského, který je Slovák. Snaží se psát česky, ale s gramatikou je to složité, což je ale v jeho případě díky národnosti pochopitelné.
Budeme se snažit zapracovat na lepší kontrole chybovosti
Omlouvám se.Přeji hezký denStanislav Gaj
ředitel společnosti.

 

Chybka

ty seš dobrej puntičkář..každej člověk se snad chybý ne?? a myslim že udržování těchhle stránek nebude nejjednodužší tak jim nějaká ta chybka halt uteče..jéééžiš to je toho

 

@Jukeboun: chyb"í" ..ty radsi zacouvej zpatky do mraku

 

Chyby, chyby...

jn, ty chyby mě taky celkem bijou do očí. červa místo června atd. Jinak se mi iPhone líbí:)

 

Další dacan

tyhle lidi mam fakt rád. pořád budou rejpat a pořád budou rejpat..to nemáte nic jinýho na práci..

 

RE: No to už je fakt vrchol...

jj, s tim souhlasím. Gramatický chyby v některých článcích nemají obdoby!!