Všechny komentáře k článku:Vydání Apple OS X 10.5 bude opožděno kvůli iPhonu
No to už je fakt vrchol...
... kdo ty články píše. To, že neumí napsat slova jako iPhone a Apple mi nevadí, ale "informace unikli" a "vydání operační systém bude odloženo"... Prosím ujměte se toho někdo jiný a neshazujte tím vynikající kvalitu Vašeho serveru.
@mira.karas:
Dobrý den,
díky za Váš příspěvek. Gramatické chyby jsou daní za jinak skvělého člověka Luba Štávorského, který je Slovák. Snaží se psát česky, ale s gramatikou je to složité, což je ale v jeho případě díky národnosti pochopitelné.
Budeme se snažit zapracovat na lepší kontrole chybovosti
Omlouvám se.Přeji hezký denStanislav Gaj
ředitel společnosti.
Chybka
ty seš dobrej puntičkář..každej člověk se snad chybý ne?? a myslim že udržování těchhle stránek nebude nejjednodužší tak jim nějaká ta chybka halt uteče..jéééžiš to je toho
Chyby, chyby...
jn, ty chyby mě taky celkem bijou do očí. červa místo června atd. Jinak se mi iPhone líbí:)
Další dacan
tyhle lidi mam fakt rád. pořád budou rejpat a pořád budou rejpat..to nemáte nic jinýho na práci..
RE: No to už je fakt vrchol...
jj, s tim souhlasím. Gramatický chyby v některých článcích nemají obdoby!!