Všechny komentáře k článku:Vyhlášení vítěze: Soutěžte s Czech Computer o notebook Dell

Krasna vyhra

jo kdyby byla soutez o notebook jen tak asi by to byla vetsi sranda a vetsi ucast

Možnosti
5 reakcí
poslední 20. 12. 2008 15:25

Pro ty co si nb chtějí stejně koupit je to dobrá nabídka. Ale určitě bych si nekupoval další jen kvůli možnosti ho vyhrát.

 

@JackCarver: ...ten kdo je velkej hráč, tak by do toho stejně možná šel :D

 

Soutěž se mi líbí proč ne,ale zdá se mi,že je to trochu blbě vymyšlený,protože proč když si někdo koupí,tak má sutěžit o další? Chápu,že je to prostě akce na zvýšení prodejnosti,ale je to celkem paradoxní. Jinak všem výhercům gratuluji.

 

@Thomasino: tak to neni. Ten, kdo si ho koupi a vyhraje, dostane zaplaceny prachy zpatky, takze ma notebook jen 1 a to ten vyhranej a zadara.. neni tam zadnej dalsi.. (teda tak to alespon chapu ja)

 

No tak já mám v plánu jsi koupit notebooka ale ani vomilem dell nejsem jejich příznivcem a zdaji jse mi jako by bylo za hodně peněz málo muziky.
Líbylo by jse mi spíše při zakoupení jakého koliv notebooku.