Všechny komentáře k článku:Vyhlášení vítěze: Soutěžte s Czech Computer o notebook Dell
A mě by zajímalo...
kolik lidí si během doby, co je spuštěná soutěž, koupil notebook od dellu..Ne, vážně - třeba bych sem dal nějaké počítadlo nebo tak, aby člověk mohl vidět, kolik je "ve hře" soutěžících...třeba když uvidí, že 3 soutěžící, tak si spočítášanci, zjistí, že je reálná a koupí si noťas..no, jen sem měl takovou myšlenku :-)
...napadla mě další možnost: založit další komentář s názvem: "kdo si koupil "soutěžní" Dell, ať udělá čárku :-)
@MirekBobika: Problém by ale asi byl vtom, že někdo by se neodčárkoval a někdo by si zase udělal čárku navíc ;-P
@xCooL: ale takhle.. To by ale pánové nebyl dobrý marketingový tah.. Ten NTB co bude zadarmo na sebe musí vydělat.. Výherci přeju ať to je minimálně Dell XTS..
Ono by to zase mohlo mít negativní vliv na prodeje, protože by lidi třeba zjistili, že mají mnohem menší šanci vyhrát, což může být důvod, proč není zveřejněno...
@Artanis62: je to blbost, to nebyl účel té soutěže.. účel byl zvýšit prodej.. Třeba má CZC od dodavatele množstecní slevu na NTB Dell.. a navíc teď před Vánocemi
Právě, že je to velice tajné číslo. Proč? Protože se akce v krátké době v různé podobě opakuje, lze tak usuzovat, že z pohledu prodejce je velice úspěšná a lidé kupují notebooky kvůli možné výhře. A právě zveřejnění skutečného údaje by ne zcela rozhodnuté zákazníky nepřimělo notebook tady koupit, jelikož by zjistily svoji (mizivou) šanci na výhru. Proto není dobrý tah toto číslo zveřejnit. Ikdyž na druhou stranu se jedná o soutěž a zcela jistě by tento údaj přispěl k větší přehlednosti v soutěži a částečně by mohl odstranit některé pochybnosti v případně nedůvěry soutěžích.
Nepodceňuj takové soutěže, spousta lidí o tom neví vyplatí se to zkusit, pokud tedy komp potřebuješ, kupovat si něco jen kvůli soutěži by byla blbost.