Všechny komentáře k článku:Vyhlášení vítěze: Soutěžte s Czech Computer o notebook Dell
Kupovat nebudu
Já osobně si kvůli soutěži kupovat nový ntb nebudu, ale když už přeci jen někdo nad nějakým uvažuje určitě se mu vyplatí se po dellu poohlédnout, přeci jen dost vysoká šance tu je
Já si ho také kvůli soutěži kupovat nebudu, ale blíží se Vánoce a někdo chce někomu dát ntb pod stromeček, tak proč nevyužít této příležitosti. Kdybych doma jeden neměl, prozkoumal bych nabídku Dellu a zkusil štěstí.
@Milan Krejčík: Já sice notebook kupovat budu ale už mám výhlidlího acera ale pokud někdo neví jakýho tak tu má vlastně šanci mít ho zadarmo
@Dj-Cassias: já osobně bych do acera nikdy nešel a možná i nějaký Dell koupím, nedávno jsem měl v rukou Dell Vostro 1510 a musím uznat že na průměrný notebook dělá Dell velmi parádní stroje a ještě člověk ušetří.
@Artanis62: měls někdy nějakej acer ? já mám třeba acer aspire 5100 a je hroznej.. ale je to 2 roky starej notebook a ty nový gemstony co tak posloucham tak už nejsou tak špatný.. když si někdo koupí low end notebook tak nemůže čekat zázraky.. když připlatí tak i acery můžou být kvalitní.. navíc v kombinace Advantage zárukou máte vyřízení reklamace asi do týdne.. a navíc to je jako bys řekl že si nikdy nekoupíš auto Škoda protože 105tky byly pojízdný rakve..
@luukec: Acer jsem měl TravelMate 2310 a nechci nikdy víc, jenom samé problémy, s reklamací výměnou, teplotou, baterií atd.
Nevím, jestli je ta šance opravdu vysoká, vždyť když si to koupí před vánoci 100 lidí tak je to pouhopouhé jedno procento. A mám za to, že v téhle akci bude lidí více..
@mtmccox: Vysoká nejní :) nedávno tak 3týdny jsem si koupil NB Asus to byla také soutěž stejná jako tato a neuspěl jsem nebyla to koupě díky soutěži, ale je to dobrá soutěž teda pro toho kdo uspěje...
@mtmccox: pokud to srovnáte s ostatními soutěžemi tak vysoká je, zkuste si vsadit sportku a uvidíte kolik vyhrajete.
@sonny21: Nevím proč vsázet nepotřebuji to pokud vi snad ano jdite si vsadit i za mne. Nebo jsi NB kupte a uvidítě jestli vyhrajete. Nechápu minusy za můj předchozí příspěvek pouho pouhé vyjádření co si myslím...
Notebook mám, a kvůli tomu abych si nebyla jistá, zda by se mi ty peníze vrátily - tím chci říct, že jak bych mohla vědět, že bych vyhrála soutěž... Nevím, já osobně bych do této soutěže nešla, a také nepůjdu. Sice mám starší ntb, ale jsem s ním zatím spokojená.
to je snad logické, omg.... když uvidíš reklamu, že za 1 Lamborghini za 5 melounů dostaneš druhé, budeš krást babce důchod ?????
Já už mám notebook a jsem s ním spokojen. Taky nevidím důvod, proč bych si kvůli této soutěži kupoval nový notebook.