Všechny komentáře k článku:Vyhlášení vítěze: Soutěžte s Czech Computer o notebook Dell

Škoda

Bohužel už NTB Dell mám, hodila by se jiná forma soutěže, než jen slosování těch, kdo si ho koupí. Co něco vánočního pro stálé zákazníky?

Možnosti
5 reakcí
poslední 26. 11. 2008 19:06

To mas pravdu no. Ja sice si ted koupil u CZC ACER, ale nemas spatny napad pro stale zakazniky =)

 

jj take si to myslim neco pro stale zakazniky

 

U nejmenované konkurence jsem viděl,že uživatelé,kteří jsou zaregistrovaní přesně rok u té společnosti,tak jdou do slosování o ceny. Smazozřejmně méně hodnotnější,protože to probíhá každý den,ale podle mě to není špatný.

 

@Thomasino: Já jsem tu už od roku 2004, nakoupeno za více jak 100 000,- a ješte jsem nic nevyhrál. :)

 

@eedik: nj, tak snad příště.. Tohle je vo haluzi.. Ve statistice se to aj dá spočítat, ale stejně je to o štěstí..