Všechny komentáře k článku:Vyhlášení vítěze: Soutěžte s Czech Computer o notebook Dell
Škoda
Bohužel už NTB Dell mám, hodila by se jiná forma soutěže, než jen slosování těch, kdo si ho koupí. Co něco vánočního pro stálé zákazníky?
To mas pravdu no. Ja sice si ted koupil u CZC ACER, ale nemas spatny napad pro stale zakazniky =)
jj take si to myslim neco pro stale zakazniky
U nejmenované konkurence jsem viděl,že uživatelé,kteří jsou zaregistrovaní přesně rok u té společnosti,tak jdou do slosování o ceny. Smazozřejmně méně hodnotnější,protože to probíhá každý den,ale podle mě to není špatný.
@Thomasino: Já jsem tu už od roku 2004, nakoupeno za více jak 100 000,- a ješte jsem nic nevyhrál. :)
@eedik: nj, tak snad příště.. Tohle je vo haluzi.. Ve statistice se to aj dá spočítat, ale stejně je to o štěstí..