Všechny komentáře k článku:Vyhlášení vítěze: Soutěžte s Czech Computer o notebook Dell
Špatné načasování :-(
Objednával jsem si právě notebook DELL ..ale 27.10. ..mno nenaštve to!? :-D
To sice naštve,ale co stím naděláš.Soutěž se nehlásí např.týden dopředu,o by pro nás nebylo překvapení od czc:)Ale tohle se stává ve většině takových soutěži:)
Máš 14 dní na vrácení, pokud jsi objednal přes internet, a objednej si ho znovu...Dost možná dostaneš ten samý kousek a zařadíš se i do soutěže...
To jo, to vážně naštve
nemůžeš se dočkat na Vánoce a máš rád dárečky, že ???? :D:D:D
Pokud vím tak jde o datum vystavení faktury.
Ovšem záleží na firně zda i takové to faktury zařadí. (slušný prodejce tak učiní, ale uvydíme)
Tak tim jsi me pobavil, je to docela pešek no =)
No nezavidim nechcel bych xD