Všechny komentáře k článku:Vyhlášení vítězů: Soutěž o nejoriginálnější počítačovou skříň

Michal Šafář

Gratuluji! První místo si zasloužíte. Užívejte výčep s mírou ;)

Možnosti
12 reakcí
poslední 6. 9. 2008 8:43

Tak tak, gratulace i z mé strany. Když jsem viděl poprvé ten domek, tak jsem tušil, že to bude vítězný příspěvek, výhra je zasloužená!

 

@anguilla: ten domek by měl dostat ještě soudek navíc jako bonus! je to opravdu super nápad... gratulace

 

Naprostý souhlas, tahle skříň byla opravdu výjimečná.

 

@Mastodont: Taky souhlasím, i když si myslím že kocourek by zasloužil druhé místo.

 

@mtmccox: Jenze zvire ve skrini uz tu nekolikrat bylo - treba muj kralik - ale ten popelnik byl opravdu originalni - je to takto spravedlive.

 

rád bych se připojil ke gratulantům. Pane Šafáři, zsalouženě :-)...nazdraví !

 

@gullman: gratuluju taky, byl to netradicny pc ale velmi dobre propracovyny, libi se mi moc

 

@einstejn: Je fakt, ze to muselo dat hodne prace, ale co by Cech neudelal pro takovouto prvni cenu :D

 

@gullman: Dobrý večer, děkuji za gratalace, jinak nazdraví se výčep bude hodit určitě. A především na moji dcerku, bez které by mě to nenapadlo vyrobit. Šafář

 

Děkuji za poklonu, velmi si toho cením, že se Vám můj výtvor líbil. Šafář

 

@bmw325: Ano líbíl a líbil se natolik,že vaše 1.místo je zasloužené.Gratuluji i ostatním soutěžícím.Soutěž byla srandovní a by se naco dívat:D.Váš výtvor byl nej:)

 

@bmw325: Od začátku mi bylo jasné, že je to skvělý nápad. Bál jsem se, že přijde něco lepšího, ale zároveň doufal, že něco podobně promyšleného. Ostatní nápady byli také dobré, ale Váš byl tak o půl třídy lepší.