Všechny komentáře k článku:Vysokokapacitní a extrémně kompaktní flashdisky zamířily do Czech Computer

Privesek

Zkuste si najit na webu flashdisk TRANSCEND JetFlashT3. CZC ho bohuzel v nabidce nema. Dela se jak v cerne, tak v bile a je jeste mensi, nez tohle. Nahore to ma otvor pro provleknuti, takze ho klidne muzete mit na krku na retizku:) Je pravda trochu neprakticke sundavat ho kazdou chvilku z krku, ale je to super k tomu, kdyz mate nejaka data, ktera chcete mit vzdy u sebe, i kdyz beznou flashku nechate doma - ja na nem takhle nosim spustitelny photoshop, par best fotek, trosku oblibene muziky, knihy proste osobni data. Muzete s tim sportovat a v podstate delat cokoli jako s jakymkoli jinym priveskem. Vypada dobre uz sam o sobe, ale hlavne i pres tloustku jen 2,4mm je telo toho disku uprostred zlomek milimetru zapustene, ze do teto "vanicky" (sorry, lepsi prirovnani me nenapada:) ) muzete nalepit napr. malinkou fotku pritelkyne (psa, auta, joysticku...), opatrne ji prestriknout bezbarvym lakem a mate z toho decentni medailonek. Diky tomu, ze je tedy ta fotka zapustena (samozrejme ne, pokud ji vytisknete na tlustou ctvrtku!), zustane povrch disku pekne hladky a ani si neuvedomite, ze ho mate pod trickem. Nevyhodou je, ze se dela jen v 2GB a 4GB verzi.

Možnosti
1 reakce
poslední 22. 1. 2009 21:54

Posledni dobou mi prijde, ze se tu mnozi paka, co klikaji na pluska a minuska snad uplne bez rozmyslu. Ja tu mam ted pomer ya vzse uvedenz prispevek 7:2, nepisu rozhodne prispevky kvuli bodum, i kdyz potesi a ten muj prispevek neni sice nijak svetoborny, ale myslim, ze je k veci a prospesny, takze me zarazi negativni hlasy, byt je jich mensina. Zkuste si vsimnout v ostatnich diskuzich, ze i u kvalitnich prispevku se vzdycky najdou nejaky blbci, co proste daj minusko jen tak snad ze zlomyslnosti nebo vlastni blbosti a naopak vyzvedavaj hovadiny. Mne to prijde, ze jsou to ty samy lamy, co driv psali prispevky typu hm... dobry... super... Ted pochopili, ze s tim uz daleko v bodech nedojdou, spis naopak, tak pravidelne hodnoti, kde muzou, aniz by poradne cetli, co se pise:(