Všechny komentáře k článku:Wibrain ukázal Atomem poháněnou sérii i1

Velikost displeje.

Podle mě je toto zařízení za tu cenu outsider. Do kapsy se nevleze a 4.8 palcový displej je na umpc málo(to už radší smartphone a možnost strčení do kapsy). Osobně bych si vybral buďto nějáky Smartphone/PDA a nebo subnotebook(asus eee či jiný, který má za nižší cenu i větší displej) Tohle zařízení mi s tou cenou příjde, jako "frajeřínka"..

Možnosti
4 reakce
poslední 2. 9. 2008 20:40

Já sice také dám přednost subnotebooku, ale kdybych si mohla dovolit oba, rozhodně bych si ho koupila . Nebo kdyby byl levnější.

 

Kdyby to melo velkou vydrz baterie, tak bych to bral. Tyhle veci jsou bohuzel naprosto zakopany chudokrevnou baterii, ktera je udrzi v pohybu tak 2 hodiny a pote se vas necha ve stychu.
Takze pravda, radsi netbook, nez nevyvinuteho (Pokemona :) ) krizence mobilu a notebooku :).

 

@maku: jj moje slova...:-)...netbook..jinak smrt :-D

 

@jo3ph: Zajímalo by mě zajk se na tomhle píše. Jestli je to vyhovující nebo ne.