Všechny komentáře k článku:Základní deska Asus Z7S WS pro herní platformu Skulltrail

Kde je vodni chlazení???

Souhlasím z prvním komentářem, ale divím se že asus nešel do vodníka. Když si vezmu když tam budou tři grafiky tak to bude velkej hluk, a to neberu že tam jsou dva procesory. to je spousta tepla a hluk.A to dneska není to nejlepší. Každý se snaží ten svůj počitač zbavit hluku.

Možnosti
5 reakcí
poslední 20. 9. 2008 19:14

tak snad kazdy si tam muze dodelat vodu sam :] a Asus urcite dobre chape ze jeho referencni vodni chlazeni by na vyrobky od firem zabyvajici se vodnim chlazenim urcite nemelo

 

@osprey: souhlasim ale kdyby dali bloky na zakladni desku od nejake dobre firmy vubec by to neuskodilo

 

@einstejn: Vzdyt se to da v poho uchladit i vzduchem. Na CPU 2x tiche chlazeni, grafikam taky vymenit referencni za neco jako S1 nebo TwinTurbo a do skrine ze 2 pomalobezny ventylatory.
Zase neprehanejte, neni to tak zly.

 

@_sova_: ono kdyz uz si nekdo poridi takovou desku tak se nespokoji s defaultnimi takty a zene to na horu co se da , proste takova deska pro OCckare ...

 

@osprey: Vodní chlazení pro Asus Z7S WS je třeba zde:
http://www.aquacool.cz/asusz7sws.html