Zaklínač 3 v půlnočním prodeji CZC.cz pro všechny cosplayery se slevou až 600 Kč

Přijďte si vyzvednout nového Zaklínače 3: Divoký hon již o půlnoci z 18. na 19. května na pražskou pobočku CZC.cz na Muzeu, pro všechny cosplayery máme připravenou slevu až 600 Kč. Ke všem předobjednávkám navíc rozdáváme plakát Zaklínače zdarma.

Pokud se stejně jako my nemůžete dočkat, až se v kůži Geralta z Rivie opět vydáte vstříc otevřenému světu, ve kterém se to hemží dobrodružstvím, pamětihodnými postavami a jedinečnými příšerami, jste na správném místě! Pro všechny fanoušky této kultovní RPG pecky na motivy knižní předlohy od Andrzeje Sapkowského jsme si na půlnoc z 18. na 19. května připravili půlnoční prodej.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Prvních 350 zákazníků, kteří si objednají hru prostřednictvím CZC.cz nebo zakoupí během půlnočního prodeje v Praze na Muzeu, od nás jako dárek obdrží plakát Geralta. K dispozici pro předobjednávky je verze pro PC (1 099 Kč), PlayStation 4 (1 599 Kč) i Xbox One (1 599 Kč).

Fandíte cosplay? Máme pro vás slevu až 600 Kč!

V rámci půlnočního prodeje máte navíc jedinečnou příležitost získat hru se slevou až 600 Kč. Ptáte se, co pro to musíte udělat? Je to jednoduché, dorazte za námi o půlnoci z 18. na 19. května v cosplay kostýmu z vašeho oblíbeného universa (pokud vám zůstal svět cosplay prozatím skryt, všechny potřebné informace se dozvíte pod tímto odkazem) a rázem pro vás budou platit jiné ceny.

Všechny správné fanoušky fantasy, sci-fi a anime oceníme na místě slevou 400 Kč (platí pro PC verzi) nebo 600 Kč (platí pro konzolové verze a sběratelské edice). Slevu je možné uplatnit pouze na místě a na jeden kus hry Zaklínač 3: Divoký hon.

 

 

Standardní cena

Půlnoční cena pro cosplayery

Zaklínač 3: Divoký hon (PC)

1 099 Kč

699 Kč

Zaklínač 3: Divoký hon (PS4)

1 599 Kč

999 Kč

Zaklínač 3: Divoký hon (XONE)

1 599 Kč

999 Kč

 

Prodej bude trvat od půlnoci do dvou hodin ráno, v případě zájmu ze strany zákazníků bude prodloužen. Vyzvednout svou předobjednávku na Zaklínače 3 v půlnočním prodeji na Muzeu si budou moci všichni zákazníci bez ohledu na to, na kterou pobočku CZC.cz mají hru objednanou. Pokud si chcete společně se Zaklínačem zakoupit ještě něco jiného, je nutné mít vytvořenou objednávku s blokací právě na pobočku CZC.cz na Muzeu a datem vyzvednutí 18. května.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Tak nezapomeňte, na zbytek týdne nahlásit dovolenou a o půlnoci z 18. na 19. 5. 2015 se na vás těšíme v naší prodejně na ulici Krakovská 22, Praha 1. Chybět nebude ani fotograf a energetické občerstvení, abyste měli dost sil hrát až do rána.

Ulovte si sběratelskou edici na Facebooku CZC.cz

Vedle půlnočního prodeje máte až do neděle 17. května šanci zúčastnit se naší soutěže na Facebooku a vyhrát sběratelskou edici PC verze hry Zaklínač 3: Divoký hon. Vaším úkolem je vžít se do role hlavního hrdiny Geralta a popsat nebo graficky ztvárnit, jak podle vás vypadá Zaklínačův den. Pak už stačí jen správně zodpovědět tři jednoduché soutěžní otázky a výhra v podobě sběratelské edice PC verze hry Zaklínač 3: Divoký hon vám zanedlouho může říkat pane. Nápovědu pro zodpovězení třech soutěžních otázek naleznete výše.

Tak vzhůru do boje, divoký hon o beznadějně vyprodanou „sběratelku“ Zaklínače 3 je v plném proudu!

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Nadupaná sběratelská edice Zaklínače 3 váží přes 2 kilogramy

Ohodnoť článek:

Diskuze k článku

Máte otázky k tomuto článku?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !

Vánoční týden slev Vánoční týden slev