Všechny komentáře k článku:Zapomeňte na GTA, je tady Saints Row 2

Hra

vypada to fakt pekne, doufam, ze to bude konkurent gta. snad ale nebude gta propadak. hned bych ji bral. jenom by me zajimala grafika a hardware

 

@einstejn: uvidíme jak se to chytne,k zahhození to není,ale uvidíme jak natom bude new GTA,pak se uvidí co se bude pařit víc a jaký bude zájem:)

 

@michal tomastik: nove GTA jsem hral u kamarada na PS3 a musim rict ze je to fakt pekny ze to lidi budou hrat vyce nez tohle ,ale muze to byt treba uplne jinak:)...

 

GTA věrni zůstanem...

No já radši zůstanu věrný GTA.Nico Belic a jeho slovanský přízvuk je mi mnohem blíž než ten v dnešní době "moderní" afroamerický gangsta styl,podpořený hiphopovým soundtrackem,brrr...

 

@reunion: Ale nevim proc to nezkusit? Preci si tak muzes vyplnit skoro mesicni cekani na GTA IV ;-)

 

@flanky: Přesně tak skusit to můžež nemusíš jsi to oblíbit...to ti nikdo nenakazje prostě za zkoušku nic nedáš...

 

@Lenochod: No hra stojí 1000,- což jako NIC nepovažuji.

 

@zumik: Demo?

 

@zumik: souhlasím cena 1000 je dost vysoká ,

 

@reunion: bude vubec gta 4 na pc?

 

@riczie: Samozřejmě,že GTA na PC bude.Je to na 100%.Jaro 2009(myslím,že je to upřesněno na duben)

 

@reunion: No myslím si, že GTA je GTA a tohle jen napodobenina i když to tak zle nevypadá.

 

@rehhi: jo nápady se kradou jak jen to jde je to už snad v každym průmyslu někdo něco nového vymyslí druhý to kopíruje fakt skvělá doba!

 

@reunion: Ja uz ho na pc mam.

 

@reunion: GTA IV vyjde na PC 2. 12. 2008.

 

@martin.palme: Nevim presne, ale bude to pred vanoci, to si nemuzou nechat ujit, jaro 2009 je hloupost.

 

@SirIndy: Ano omluva,už mám těch her a dat jejich vydání v hlavě moc.Samozřejmě vyjde o Vánocích.

 

@reunion: Přesně tak, od GTA jsem dohrál všechny tituly, hraju ho od malička, určitě na něj nezanevřu, ale proč nezkusit tuto hru? Osobně mi přijde docela sympatická, která stojí za vyzkoušení :)

 

@SirStumir: Asi tak nějak, sérii GTA mám velmi rád a nevidím důvod proč nezkousit Saints Row :).

 

@reunion: Také se mě až tak nelíbí tahle hra je taková zvláštní, ale kdo chce ať si jí hraje.

 

@reunion: Taky zůstanu u Grand Theft Auto, ale určitě bysme mohli vyzkoušet konkurenční hry...

 

@Rob1: njn mate pravdu radsi zustanu u gta4 prece to je lepsi hra...

 

@reunion: A San Andreas bylo o čem?

 

@reunion: Tak tak !!

 

@reunion: ja osobne se uz asi rok tresu az to vyjde na pc,posledni mesic je nejhorsi,jsem fanda warezu ale rockstar si s GTA4 dal fakt praci a musim si koupit origos,uz aby bylo 3.12.!!!

 

Recenze

recenzi této hry naleznete zde http://games.tiscali.cz/reviews/saintsrow2ps3/index.asp

 

@Anonymní uživatel: urcite vyzkousim, ale na gta se tesim mnohem vice.

 

@Brave: Jenom to samotne jmeno udela hrozne moc a zvedne ocekavani... Ja uz radeji od her nic neocekavam a rad se pak necham prekvapit, protoze jinak je to v posledni dobe jedno zklamani za druhym...

 

@SirIndy: Zkus Fallout 3! - necekal jsem tak super zacatek (jeste jsem nedohral) :c)

 

@NicNebude: pry je hlavni dejova linie hodne kratka. btw ja od her taky uz nic neocekavam, protoze jak je zvykem, ze zacatku to vypada uzasne a az to vyjde, tak je to prumer.

 

Několik her

Mně to připadá jako mix: GTA, POSTAL, MANHUNT, TEAM FORTRESS (můj subjektivní názor z videí).
Každopádně, doufám že ta hra bude za něco stát, protože jak je známo konkorunce "zlepšuje" produkty a to je pro nás koncové zákazníky jen a jen dobře - na produktu se to podepíše jak kvalitou tak i (snad) nízkou cenou. GTA IV - mám na 360, již jsem ho vlastně )několikrát) dohrál. Je to špičková hra, ale stále je co vylepšovat (menší bugy,...).Snad něco získáme . . .

 

@556556: ja osobne si myslim, ze to jen takovy ,,risk" ... ze proste zkousi co se chytne a co ne ... kazdopadne me to mile prekvapilo a budu se tesit :-)

 

@kolii: jojo take se mne to libi a hned jak to vyjde tak to vyskousim:)

 

Nároky

Víte někdo jaké má hra nároky na HW počítače? Ani na oficiálních stránkách jsem to nikde nenašel.

 

@CrazyDog: Také bych se ctěl zeptat a částečně si i odpovím - grafika ve vodejích nestojí za moc > nižší HW nároky, takže by to mohlo jít i na slabších PC.

 

@cacanovotny: podle vydea bych rekl ze to bude o 30% narocnejsi na GK nez v San Andreas a na processor o hodne vice

 

Názory

Co se týče hratlenosti,možnosti vylepšovat si zbraně,domy,auta a další věci je Saints Row 2 podle mě lepší než GTA,ale grafika se mi z videí zdá nic moc,ale ještě uvidíme,s čím přijde nové GTA.Pak to můžeme porovnávat.

 

@pepadinho: mě hra dostala možností multiplayeru v kampani to je co v gta chybělo

 

@fanda52: Tak tak, jenom uvidime na jake bude multiplayer urivni :)).

 

@pepadinho: Tahle hra vypadá hodně slibně. Uvidíme.
A podle mě grafika není to nejdůležitější. Když mě hra baví, jsme u grafiky hodně tolerantní. Možná je to tim, že už pár her pomatuju. V dobách kdy jsem střílel nestvůry v rozlišení 640*480 s 256 barvama jsem se taky bavil prefektně.

 

GTA fanda

GTA byla moje první hra na minulém PC ... byl jsem ohromen a tak vždy, když výjde GTA si ho musím zahrát...
Uvidíme jak se povedl tenhle díl GTA, podle videí to vypadá dost dobře (grafiku z videa nechci hodnotit).

 

@marfy2: Tohle ale není GTA, Saint Row s ním nemá kromě nápadu nic společného. Stojí za ním jiná firma.

 

@janzyka: ano, Saint Row je od uplne jinych tvurcu

 

@tomis.macek: jo, ale GTA je prostě GTA. Jediný co mi na tej hře vaí je, že je až moc nereálná. GTA 4 jsem ještě nehrál a doufam, že do ní tvůrci dali trochu realističnosti

 

@tomis.macek: Přesně ale vypadá to dost dobře já jsi snad koupím nový PC.

 

Hmm

No zatim to vypada pekne, jenom nevim nevim, grafikou mi to pripomina GTA:SA, hlavne tim enginem apod.. Jinak by to chtelo urcite vyzkouset, tezko rict jestli to ma na GTA, prece jenom je zabehnutejsi (GTA)..

 

@Miloš Kalina: no myslim podle toho vydea ze to bude myt mnohem lepsi fyziku hry,ale urcite to take vyskousim:)

 

@Michal Stastny: snad to bude dobre

 

@trojjda: to se uvidí.. ale většinou kopie nejsou tak dobré.. True crime: Streets of L.A. taky nebylo tak geniální.. GTAčku mohla zatím podle mě konkurovat akorát Mafia.. tak doufejme že to dopadne dobře

 

@luukec: Mafie je jasnej favorit :-D Jo jsme na to zvědavej, ale podel videa to vipadá dobře. Pařím SA a říkám jo takovejch funkcí a tady mnohem lepší paráda, určitě ozkouším