Zaří je na O2 TV plné premiér. Tyhle si nenechte ujít!

Novinky z CZC.cz 1. 9. 2020

Návod, jak přežít září: 3x brambůrky, 3x cola, 1x nedělní premiéry na O2 TV. Tuhle podívanou si teď navíc můžete dopřát zdarma. Stačí, když do konce září na CZC.cz nakoupíte nad 500 Kč. My vás za to odměníme dárkem v podobě O2 TV na dva měsíce. Balíček O2 TV HBO a Sport Pack v hodnotě 598 Kč získáte za symbolický aktivační poplatek 2 Kč.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ještě celé září odměňujeme zákazníky, kteří u nás nakoupí alespoň za 500 Kč, dárkem v podobě prémiové O2 TV na dva měsíce. Balíček O2 TV HBO a Sport Pack v hodnotě 598 Kč získají za symbolický aktivační poplatek 2 Kč. A jakou podívanou si nenecháme tento měsíc ujít? Prozradí to naše programové tipy!

CHCI O2 TV NA DVA MĚSÍCE

FRČÍME (Onward) 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

20:00 Neděle 13. září 2020 

2019 | 119 minut | animovaná dobrodružná fantasy komedie

Režie: Dan Scanlon

 

 

Snímek Frčíme z produkce Pixaru a Walt Disney Studios nás zavede do světa fantazie, kde dva elfští teenageři, Ian a Barley Tichošlápkovi, dostanou nečekanou příležitost strávit jeden den se svým zesnulým otcem. V Barleyho dodávce se vydávají na pozoruhodnou výpravu plnou kouzel, zašifrovaných map, nemožných překážek a nepředstavitelných objevů. Když ale jejich nebojácná maminka Laurel zjistí, že jsou její synové pryč, vyrazí je hledat spolu s bývalou bojovnicí známou jako Mantykora. Tento jediný magický den může pro všechny znamenat víc, než si vůbec dokázali představit… Čtyřiačtyřicetiletý režisér Dan Scanlon (Burák a Bludička, Univerzita pro příšerky aj.) zraje jako víno!

 

MIZEROVÉ NAVŽDY (Bad Boys for Life)

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

20:00 Neděle 20. září 2020 

2020 | 118 minut | 15 | akční krimi komedie

Režie: Adil El Arbi, Bilall Fallah

Hrají: Will Smith, Martin Lawrence, Vanessa Hudgens, Alexander Ludwig, Charles Melton

 

„Mizerové“ Mike Lowrey (nestárnoucí Will Smith) a Marcus Burnett (Martin Lawrence) jsou zpátky a před nimi poslední společná jízda. Mike po řadě atentátů přesvědčí zdráhavého vtipálka Marcuse, aby odložil odchod do penze a naposledy se s ním vydal do akce. Dvojice spojí síly s mladšími kolegy z elitní jednotky AMMO, aby jim pomohli dopadnout nelítostného šéfa miamského drogového kartelu Aretas… Série započatá snímkem Mizerové režiséra Michaela Baye v roce 1995 se se ctí uzavírá.

 

JUDY (Judy) 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

20:00 Neděle 27. září 2020 

2019 | 113 minut | 13 | biografické drama

Režie: Rupert Goold

Hrají: Renée Zellweger, Jessie Buckley, Finn Wittrock, Rufus Sewell, Michael Gambon

 

V zimě roku 1968 přijíždí Judy Garland (Renée Zellweger za tuto roli získala svého druhého Oscara!) do Londýna, aby vystoupila na pětitýdenním turné beznadějně vyprodaných koncertů. Docházejí jí peníze a její manželství, už čtvrté, se hroutí. Od počátku jejího celosvětového úspěchu v muzikálu Čaroděj ze země Oz uplynulo třicet let. Smyslem pro humor a vřelostí okouzluje hudebníky, fanoušky i přátele a její sny o romantické lásce se zhmotňují, když potkává Mickeyho Deanse, svého budoucího pátého manžela… Pod maskou šťastné hvězdy se skrývá křehká žena; v záři reflektorů strávila tvrdou prací uplynulých čtyřicet let a je vyčerpaná. Vracejí se jí vzpomínky na ztracené dětství a ze všeho nejvíc touží být doma se svými potomky. Najde v sobě sílu pokračovat?

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

CHCI O2 TV NA DVA MĚSÍCE

 

 

Letní slevy na chytrou elektroniku Letní slevy na chytrou elektroniku