Všechny komentáře k článku:Získejte od Czech Computer notebook zdarma
Dobrý marketing
Musím uznat, že soutěž je z marketingového pohledu velmi dobře udělaná. Je to těsně před začátkem výuky na vysokých školách a ntb se dobře prodávají. Ovšem nyní je mi jasné, proč CZC má ceny ntb o pár stovek vyšší než konkurence ... mohou si dovolit tyto soutěže.
Já proti strategii CZC nic nemám - každý se nějak musí živit.
PS: u nás v malém kameném obchodě mají věci o něco levnější než zde (jsem mimopražský) a pak neřeším ani poštovné ;-)
No jo CZC má sice vyšší ceny, ale v tom obchůdku nemají určitě takový široký sortiment jako tady. Jinde je potřeba dělat ve výběru komponent kompromisy. Navíc žádný jiný shop nemá tak dobré stránky- odkazy na recenze, uživatelské recenze, diskuze, obrázky...
@dr6se2: Jasný, CZC je přehledný, proto sem chodím, avšak většinou nakupuji jinde. Taky je jasné, že i tento kvalitní e-shop něco stojí - tedy provoz a zase někde se ty prostředky musí brát.PS: v místním obchůdku mají v nabídce přes 400 ntb, takže bych si vybral ;-)
@mariesvackova: Přesně tak, ta jistota stojí za příplatek pár procent. Kamenný obchod vezme rád zpět grafiku, desku apod. ale notebook? Minimálně to budou řešit týden, než se soudruzi na prodejně domluví :)
@dr6se2: tak ono to s vyberem sortimentu není zase až tak horký .. u nás neni problém si cokoliv co neni v nabidce objednat..
Neřekl bych, že jsou zde ceny nějak výrazně větší než u konkurence, nemálokdy jsou naopak ještě levnější.