Všechny komentáře k článku:Získejte od Czech Computer notebook zdarma

Výhra není právně vymahatelná ????

To si robite srandu....

Možnosti
5 reakcí
poslední 19. 9. 2008 12:24

Jo tahle super věta je užitečná. Nějaké neschody? Zaplatil si za notebook vic než ti chtěji dát ? BUM nemáš nic a nic nezmůžeš :D To se doufám nestane....

 

@FrankieCZE: Jo,být to pravidla dlouhá jak krawa (jak tak bývá jinde se stovkou bodů),tak nic neřeknu, ale z tak mála bodů, kde to bije do očí a ještě u tak dobré firmy....To mi zní jako: "Kdyby se organizátor rozhodl nic nedarovat....Výrhra není právně vymahatelná!"

 

Dnes již nenajdeš žádnou soutěž, kde by tahle formulace nebyla... Snad ale nemyslíš, že by Tě o něj obrali..?

 

@mufoid: Můžeme být rádi že se vůbec nějaká soutěž koná ;)

 

@FrankieCZE: Přesně můžem být rádi, že se czechcomputer snaží a dává zdarma ntb sice jen pro jednoho jedince, ale i tak je to dobrý.