Všechny komentáře k článku:Získejte od Czech Computer notebook zdarma
Stesti
tak ja mam na fakture 1.9.2008 tak sem se zrejme kvalifikoval do souteze ted uz jen trochu stesticka a je to tam :)
ja uz myslel ze je to nake soutez ale koupi notebooku tedka neplanuji.
jako nevim proc tomu rikaj jedinecna soutez, kdyz to soutez neni proste by tam melo bejt kupte si u czc notebook a ziskejte zpetne slevu az 100% nebo jak mam teda soutezit?
To mi povídej. Dneska jsem koupil na svůj účet Asus Lamborginy za 38 tisíc kámošovi (platil si to onú. To bych měl sakra radost z výhry
@HorysMann: Moc se nerozkřikuj s tím, že je to kámošův NtB, protože v 6. bodě je, že NtB musí být v tvojem vlastnictví ;-)
Zrovna včera jsem si notebook objednával, a to jsem si této soutěže ani nevšiml. Bylo by pěkné těch, stále ještě mých, cca 23000kč za Acer Aspire 5930G dostat nazpět. No, přeji všem zůčastněným hodně štěstí, ale nezlobil bych se, kdybych jej měl přeci jen o trochu více já :-).
tak hodne stesti preju =P
@louwie: Tak úplně levná reklama to asi nebude, ale jako u každé reklamy u ní musí být dobře spočítaná návratnost. Řekněme, že když oproti normálnímu měsíci prodají o 20 kusů víc, s průměrnou cenou 13tis a provizí 10%, mělo by se vrácení i nadprůměrné ceny vyplatit. Vám jako kupujícím to ale může být jedno. Tak jako tak je tahle soutěž určitě zajímavou pobídkou ke koupi v CC pro toho kdo o notebooku uvažoval. A o to obchodníkovi přeci jde především:)