Všechny komentáře k článku:Získejte od Czech Computer notebook zdarma

Pozdě.. :(

shitt, a já si ten NTB koupil včera:D to ste to nemohli říct??

Možnosti
10 reakcí
poslední 4. 9. 2008 14:52

jo to mas smulu :-D

 

to je hold smula..ale musim pochvalit CZC za dalsi skvelou soutez

 

To sme na tom podobně, já si NTB objednal 30.8.!!!

 

@Kiefer: tak můžete do 14 dní vrátit a vzít ho znova :D

 

to ja mam notebook od 18. srpna :D

 

Nebojte, ta šance vyhrát a dostat peníze nazpět stejně nebude nějak vysoká. Takhle byste byl měsíc napnutý a čekal, jestli se usměje štěstí a ono nejspíš nakonec nic. Takže jste určitě neprohloupil a mějte radost z nového notebooku:) .

 

@dr6se2: Je to soutěž ,jejímž účelem je zvednutí prodeje NTB :) ale vyhrát je určitě příjemné :)

 

To je holt smůla xD

 

Přesně tak, nový máme doma cca týden.

 

@martoska: Já mám svuj doma taky nějak 4 dny před vyhlášením soutěže, to je hold pešek. Bejt to tu dřív, tak vydržim a objednám ho později :D Jinak nehodlám ho vracet v rámci 14ti denní záruky vrácení peněz bez udání důvodu už jen z toho důvodu, že kdo vý kdy ty prachy maj právo vrátit a ještě jednou tolik penízků nemám, když jsem byl rád že jsem našetřil akorád na ten co mám :))