Všechny komentáře k článku:Získejte od Czech Computer notebook zdarma

Dobré

Škoda že mam notebook, ak by som mala vela penazí tak si kúpim. Ludia podme na to

Možnosti
7 reakcí
poslední 2. 9. 2008 12:36

jj sem s tebou

 

@jullin: muzu jenom souhlasit a czc ma kazdou chvili nejakou dobrou soutez

 

Možná by bylo dobrý soutěž rozšířit i na nějaké jiné hodnotnější komponenty.NTB nepotřebuju a tudíž nemám potřebu ho kupovat.

 

@maskr: počkej si třeba jednou bude

 

Fakt super plánuju koupit notebook a jelikož teď přijdou peníze z brigád tak se do termínu vejdu bylo by super vyhrát, i když jsem smířen, že s podobnými soutěžemi moc velká šance není.

 

to je super nápad, jen škoda, že jsme nedávno noťas kupovali. Ale nemít ho, tak by to stálo určitě za zkoušku! Třeba by se štěstí usmálo!

 

já též