Získejte od nás 52 222 Kč na svůj sen

Novinky z CZC.cz 52 % hodnotilo 5 uživatelů 1. 10. 2018
Zbývá poslední měsíc soutěže Fond spokojených dvojek. Stačí natočit 22 vteřin dlouhé video, vyplnit formulář a výhra může být vaše!

"Když něco opravdu chceš, celý Vesmír se spojí, abys toho dosáhl." - Paulo Coelho

"Když něco opravdu chceš, natoč o tom video a my ti na to dáme peníze." - CZC.cz

Jedničky už mají své sny většinou splněné. Dvojky jsou na cestě - a GEEKové z CZC.cz jsou tu od toho, aby je na ní podrželi. Proto jsme vyhlásili soutěž Fond spokojených dvojek, které se může zúčastnit kdokoliv z vás. Ať už je váš sen poslat svého křečka na dovolenou, polepit si dům plátkovým cheddarem, nakoupit spacáky pro všechny bezdomovce v sousedství nebo sestavit parní počítač, stačí nám o tom říct ve videu o délce 22 vteřin, uploadovat ho na youtube s hashtagem #SpokoDvojka a vyplnit formulář. Naše porota posléze vybere čtyři nejlepší videa + video s největším počtem liků na Youtube. Hodnotí se provedení videa, hodnota a originalita snu a celkový dojem. Těchto pět postoupí do finále, ve kterém dva vítězové dostanou 52 222 Kč na splnění svého snu. A dobrá zpráva na konec? Soutěžících zatím není závratně mnoho, takže pokud přijdete s něčím zajímavým, vaše šance na výhru je vysoká.

Vyplnit formulář a uplodovat video musíte stihnout do 31. 10. 2018. Shrnutí všech informaci i odkaz na formulář najdete zde.

Můžete se inspirovat u již zapsaných soutěžících. Takhle to vypadá, když je vaším snem házet peníze na lidi...

 ...takhle, když zmagoříte a vypálíte si animátorskou stanici...

Další videa najdete na YouTube pod hashtagem #SpokoDvojka. A co vy, víte, jaký je VÁŠ sen? Pokud ano, připojte se!

Chci si splnit sen

Diskuze k novince

Máte otázky k dané novince?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !