CONNECT IT InCarz 6Strong360 univerzální magnetický držák do auta, 6 magnetů, černá
CONNECT IT InCarz 6Strong360 univerzální magnetický držák do auta, 6 magnetů, černá
388 Kč 469 Kč 370 Kč 448 Kč

6 magnetů a 360° kloub, seznamte se s parádním držákem na mobil od CONNECT IT

Produktové tipy 20. 5. 2019
Konec zážitkům jako mobil létající po palubce tam a zpět, spolujezdec, který neumí navigovat a akrobatická sestava složená ze cviků volant-řadící páka-telefon-bageta z benzinky-tatarka na svetříku. Pořiďte si převratný držák na smartphone CONNECT IT InCarz 6Strong360, který vás za pouhých 469 korun zbaví všech těchto patálií.

Je to zkrátka držák mezi držáky

Další výhodou, kterou sice neocení drsňáci, kteří při instalacích nečtou licenční podmínky, ale ostatní určitě ano, je ta, že se umisťuje do mřížky ventilace, takže splňuje dopravní předpisy. Film byste přece taky neukradli… Takhle tedy můžete jezdit jako spořádaný občan a zachovat si perfektní výhled na všechny cedule s nápisem „Musíme to opravit“ a moderním smajlíkem.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Mezi další výhody můžeme započíst například již zmíněné magnety, které udrží jakékoliv dělo (opravdu snad jakýkoli telefon do velikosti 12 palců, takže i tablety a navigace) a díky antivibrační vrstvě se vyhnete všem negativním vibracím. Takže only positive reactions pls.

Jednoduchá montáž a používání

Telefon připevníte prostou kovovou destičkou s lepící páskou a díky 360° rotačnímu kloubu můžete všechno jednoduše ovládat jednou rukou. Magnety N45 pak zajistí, že vám telefon z držáku nespadne nejen na rumunských hliněných cestách s výmoly, ale udrží se třeba i mezi Velkým Beranovem a Měřínem. V balení pak najdete i průhledné samolepící fólie, které váš klenot ochrání před nechtěnými škrábanci.

 

Tak už mi ho prodejte, sakra!

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

kód: 252326
CONNECT IT InCarz 6Strong360 univerzální magnetický držák do auta, 6 magnetů, černá -4%
388 Kč 469 Kč 370 Kč 448 Kč
skladem
2 kusy
Univerzální držák do mřížky ventilace nabízí pevné a bezpečné uchycení mobilního telefonu o velikosti až 12", udrží i tablet. Je vybaven 6 silnými magnety N45 o velikosti 12 × 4mm, protiskluzová antivibrační vrstva, dvojice magnetických destiček s adhesivní lepenkou, součástí balení průhledné samolepicí fólie pro ochranu telefonu před poškrábáním, otočný kloub o 360°