Produktové tipy


Pracujte na dálku se Synology

Pracujte na dálku se Synology

Produktové tipy 17. 5. 2020

Chytrá domácnost či profesionálně zabezpečené síťové služby, v tom je firma Synology špičkou ve svém oboru. S jejich bezdrátovým routerem RT2600ac mají stávající i noví zákazníci nárok na prémiovou VPN zdarma, a to až do 30. září 2020.

Kreativci pozor, Wacom One je tu

Kreativci pozor, Wacom One je tu

Produktové tipy 16. 5. 2020

Grafický tablet už nemusí být jen doménou digitálních kreativců jako jsou ilustrátoři či designéři. S novým Wacom One si potykají třeba manažeři, kteří si teď doslova za chodu mohou vytříbit nápady pomocí vlastnoručně zapsaných poznámek a myšlenkových map. Ale nejen oni ocení novinku mezi renomovanými tablety Wacom...

Česká Mafia se dočká remaku v rámci Mafia Trilogy

Česká Mafia se dočká remaku v rámci Mafia Trilogy

Produktové tipy Geek magazín 97 % 13. 5. 2020 40 komentářů

Rodinné stříbro českého herního vývoje, hra Mafia z roku 2002, se v srpnu dočká vydatného remaku. Spolu s jedničkou se v kolekci Mafia Trilogy můžeme těšit i na remaster dvojky a trojky, přičemž první jmenovaná má vyjít samostatně již příští týden. Obrázky a video v článku!

Představujeme telefony Huawei řady P40

Představujeme telefony Huawei řady P40

Produktové tipy 29. 4. 2020

Od začátku dubna si u nás můžete koupit telefony nejnovější řady P40 od Huawei. Trojice telefonů rodiny P40 míří na různé segmenty zákazníků s rozličnými potřebami a očekáváními od svých telefonů, jedno však mají společné. Špičkové fotoaparáty, na kterých firma spolupracovala s legendární značkou Leica.

Představujeme Microsoft 365

Představujeme Microsoft 365

Produktové tipy Geek magazín 20. 4. 2020

Sada Office 365 aplikací je nyní součástí předplatného Microsoft 365. Vychytaná suita produktivních nástrojů od Microsoftu vám pomůže dosahovat lepších výsledků pomocí inovativních aplikací Office, inteligentních cloudových služeb a špičkového zabezpečení.

Soutěžíme o EUROCOM NightSky RX15

Soutěžíme o EUROCOM NightSky RX15

Produktové tipy 77 % 16. 4. 2020

Na našem Facebooku právě probíhá soutěž o EUROCOM notebook v hodnotě 66 990 Kč! Jak se do soutěže zapojit?

Se zařízeními Apple zvládneš práci i školu z domova

Se zařízeními Apple zvládneš práci i školu z domova

Produktové tipy 15. 4. 2020

Zůstaň doma se zařízeními Apple. Nejenže pomůžeš zastavit pandemii, ale ještě k tomu uděláš spoustu práce nebo zvládneš domácí úkoly i přípravu do školy. No a po práci legraci, jak říká klasik! Ať už plánuješ to či ono, nebo klidně vše zmíněné, široká paleta zařízení Apple to zvládne. A ty s nimi!

Pětiletá záruka na Philips OLED804

Pětiletá záruka na Philips OLED804

Produktové tipy 2. 4. 2020

Vítěz mnoha ocenění, prvotřídní OLED televize Philips 804 je nyní dostupná s pětiletou zárukou v uhlopříčkách 55 a 65 palců. Pokud jste ještě nepřešli na DVB-T2 nebo hledáte náhradu za svůj starý televizor, lepší volbu byste v současnosti jen těžko hledali.

Zůstaňte doma s Xbox Game Pass

Zůstaňte doma s Xbox Game Pass

Produktové tipy Geek magazín 95 % 31. 3. 2020 4 komentáře

Znáte Netflix? Pak víte, o čem je Xbox Game Pass. Měsíční předplatné od Microsoftu nabízí stovky herních pecek pro konzoli Xbox One i vaše PC s Windows 10 za cenu jednoho lístku do kina. Třeba nového Oriho! Jak si na Xbox Game Pass zahrajete? Prozradíme!

Právě hrajeme... Black Mesa

Právě hrajeme... Black Mesa

Produktové tipy Geek magazín 99 % 30. 3. 2020 1 komentář

Fandovský remake ikonické střílečky z konce minulého tisíciletí se po více než desetiletém vývoji dočkal své finální verze. Možná jste jej hráli už před osmi lety, kdy poprvé vyšel. Možná jste dohráli originál - Half-Life, onoho léta Páně 1998. V obou případech byste si měli Black Mesa zahrát.