Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Do Česka přichází Uniarch, společnost se zaměřením na bezpečnostní systémy a kamery

Do Česka přichází Uniarch, společnost se zaměřením na bezpečnostní systémy a kamery

Produktové tipy
Uniarch by Uniview IPC-T122-APF28_229045833
Uniarch by Uniview IPC-T122-APF28
818 Kč 990 Kč
Uniarch by Uniview IPC-D122-PF28_26727937
Uniarch by Uniview IPC-D122-PF28
819 Kč 991 Kč
Uniarch by Uniview IPC-B122-APF28_1934325436
Uniarch by Uniview IPC-B122-APF28
818 Kč 990 Kč
Uniarch by Uniview IPC-T124-APF28K_1033713592
Uniarch by Uniview IPC-T124-APF28K
1 147 Kč 1 388 Kč
Uniarch by Uniview NVR-104S3-P4_607332341
Uniarch by Uniview NVR-104S3-P4
1 644 Kč 1 989 Kč

Na našem trhu se objevuje nováček, jenž zvládne zajistit bezpečnost vám a vašim nejbližším. Uniarch se totiž specializuje na pokročilé a technologicky vyspělé kamery a bezpečnostní systémy. Produkty pro vás máme už nyní připravené i na CZC.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kdo je to ten Uniarch?

Bezpečnost je jedním ze základních parametrů každého domova. Aby se člověk cítil zcela bez obav, je potřeba, aby nepochyboval o bezpečnosti svého domu, bytu či chaty. A právě k tomu slouží systémy, jež v posledních letech zlepšují nejen svou úroveň, ale zároveň se díky příznivé ceně přibližují možnostem prakticky každého. Společnost Uniarch je přitom firmou, která poskytuje snadno použitelné systémy a kamery, a to za velice příznivých cen.

I když možná slyšíte název Uniarch poprvé, rozhodně nejde o žádného nováčka ve světě technologií. Za jednotlivými produkty totiž stojí společnost Uniview – jeden ze světových lídrů v oblasti bezpečnostních a kamerových řešení. Kromě vysoce kvalitních zařízení se může pochlubit i vlastní vývojovou a výrobní centrálou, které dodávají výsledky práce do poboček po celém světě. Firma zaměstnává přes 4000 lidí, takže opravdu nejde o žádného drobka.

Bezpečnostní kamery Uniarch

Hlavním produktem, na nějž se společnost Uniarch zaměřuje, jsou bezpečnostní kamery. I u nás v nabídce naleznete zejména ty, jde přitom o kousky s využitím prakticky kdekoliv. Uniarch vás zvládne ochránit doma, zajistí bezpečnost firemní budovy případě zvládne bez problémů sledovat vaše sklady. Ať už potřebujete ochránit cokoliv, najdete zde skvěle se hodící variantu. Tomu odpovídá i množství různých variant provedení a schopností kamer.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kamery si můžete vybrat ze všech obvyklých provedení – bullet, dome, turret nebo takzvané PTZ (pan-tilt-zoom). Není tak problém zvolit statický kousek někam do rohu, nebo třeba na sledování velkého zorného pole s potřebou otáčení. Základem u všech produktů je každopádně vysoká spolehlivost, odolnost a využití těch nejmodernějších technologií. Jistotou je proto vysoké rozlišení, možnost sledovat okolí i ve tmě nebo certifikát IP67 pro venkovní modely.

Pokročilé technologie a šikovná aplikace

Objektivy kamer od Uniarch toho ale umí mnohem víc. Pyšnit se mohou například technologií Digital Wide Dynamic Range, ta se stará o vyrovnání extrémně tmavých či světlých míst tak, abyste v každé situaci viděli i ten nejmenší detail. Dále zde najdeme technologii 2D/3D Noise Reduction, která zajišťuje odstraňování šumu pro vždy perfektně ostrý obraz. Digital Defog je schopnost prohlédnout skrz mlhu díky úpravám jasu a kontrastu. Samozřejmostí jsou pak funkce, jež jsou na poli bezpečnostních kamer standardem, jako například detekce a sledování pohybu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Abyste měli o sledovaném objektu neustálý přehled, společnost Uniarch vytvořila vlastní aplikaci pro Android a iOS. Jde o jednoduchý nástroj, který pomocí pár kliknutí připojíte k vašemu bezpečnostnímu systému, a pak už jen sledujete 24/7 okolí skrz namontované kamery. Nechybí ani možnost zasílání upozornění v momentech, kdy kamera zpozoruje pohyb. Ať jste proto kdekoliv, zvládnete na několik kliknutí okamžitě prozkoumat vše skrz kamery, jako byste na místě byli vy sami.

Máme pro vás na CZC

Hned s příchodem společnosti na český trh jsme pro vás připravili to nejlepší, co Uniarch nabízí. Na CZC pro vás máme všechny varianty kamer, které byste mohli pro zabezpečení svého majetku či domova potřebovat. Nechybí ani příslušenství v pohodě speciálních úchytů nebo záznamových zařízení, do nichž můžete připojit hned několik kamer vašeho systému. Neváhejte tak ani vteřinu a zajistěte sobě i své rodině bezpečnost v každé situaci, Uniarch je cenově dostupné řešení pro zcela každého.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru