Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

Notebooky a PC

 • Novinky míří na iPhony, iPady i Macy. Co Apple chystá?

  autor: Saša Ševčík

  Vývojářská konference WWDC dnes slavnostně odstartovala velkou tiskovkou, na které Apple odhalil celou řadu novinek. Již tradičně prim hrály nové verze operačních systémů, které zamíří již na podzim prakticky na všechna zařízení s logem nakousnutého jablka.

 • Studium, hraní i domácí aktivity. Vybíráme počítač, který zvládne všechno

  autor: Lenka Chmátalová

  Dlouhá výdrž baterie, skvělý design či solidní výkon. To byla ještě před pár lety výsada pár přenosných počítačů na trhu. Doba ale pokročila, a tak je možné vybírat z celé řady zajímavých strojů, které se hodí ke studiu, hraní i na jakékoliv domácí aktivity.

 • Chystá se definitivní tečka za Internet Explorerem

  autor: Petr Kirs

  Internet Explorer byl v době největší slávy nejpopulárnějším webovým prohlížečem na světě, v operačním systému Windows hraje už ale nějakou dobu druhé housle. Microsoft nyní oficiálně oznámil, kdy udělá za Explorerem definitivní tečku.

 • Weby rostou v Česku jako houby po dešti. Máme už 1 400 000 domén  

  autor: Stanislav Holý

  Dnes večer byl překonán pomyslný milník 1,4 milionu registrovaných domén. Stalo se tak krátce po 21. hodině. Od začátku roku vzrostl tak počet domén s českou národní koncovkou o 28 434.

 • Popularita notebooků stoupá. A to i u hráčů

  autor: Lenka Chmátalová

  Popularita notebooků neustále stoupá. Podle statistik se dokonce přenosné počítače prodávají lépe než tradiční PC sestavy. Nebavíme se přitom pouze o multimediálních strojích, ale také o plnokrevných herních mašinách. Jaké je vlastně hraní na notebooku s grafikou NVIDIA GeForce RTX 30?

 • HP Instant Ink usnadní lidem život. Už nikdy nezůstanete bez kazet

  autor: Lenka Chmátalová

  Kvůli práci a výuce z domova důležitost tiskáren v našich bytech a domech dramaticky roste. Své o tom ví každý, kdo někdy zapomněl koupit inkoust nebo toner a zjistil to až ve chvíli, kdy už bylo pozdě. Takové problémy ale se službou HP Instant Ink nehrozí.

 • iPhone, iMac a iPad Pro. To vše bylo k vidění na tiskovce Applu

  autor: Stanislav Holý

  Hromadu novinek odhalila na své první letošní tiskovce společnost Apple. Nových produktů jsme se dočkali prakticky napříč celým portfoliem amerického počítačového gigantu. Dokonce nechyběl ani nový iPhone.

 • Edge se kvůli dětem změní k nepoznání

  autor: Stanislav Holý

  Internetový prohlížeč Edge, který je nedílnou součástí operačního systému Windows, dostal nový dětský režim. Ten by měl zajistit vyšší bezpečnost našich ratolestí při procházení nejrůznějších webových stránek.

 • Už žádné triky. Spotify umožní stahovat alba

  autor: Petr Kirs

  Na internetu je možné najít celou řadu triků, jak stahovat hudební alba prostřednictvím Spotify do svých počítačů. Nic z toho už ale nebude třeba, prostřednictvím nové aktualizace tuto možnost Spotify nabídne i prostřednictvím své desktopové aplikace.

 • Jak by se mohl změnit Průzkumník Windows? Tenhle koncept se povedl

  autor: Stanislav Holý

  Průzkumník je nedílnou součástí operačních systémů od Microsoftu již od doby Windows 95. I když Microsoft neustále jeho podobu a funkce vylepšuje, na internetu můžeme narazit na celou řadu dalších designových konceptů. A tenhle je patrně nejlepší ze všech…

nahoru