Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

Notebooky a PC

 • Jak na blikání monitoru, pruhy nebo rozmazané písmo

  Nebojte se, všechno jde vyřešit. V tomto článku se dozvíte několik tipů, jak odstranit nejčastější problémy s obrazovkou – blikání monitoru, ale také pruhy na monitoru, zhasínání monitoru, zrnění monitoru nebo rozmazané písmo na monitoru.

 • Jak otočit obrazovku, upravit jas a další tipy

  Otočil se vám obraz monitoru a nevíte, co s tím? Nebo naopak potřebujete pro svou práci dát monitor na výšku? Poradíme vám, jak otočit obrazovku snadno a rychle.

 • Jak na kalibraci monitoru

  Barvy, jas či vyvážení bílé. To vše výrobci nastavují jen na přibližné hodnoty, v důsledku čehož není obsah zobrazován správně. Jediné řešení spočívá v kalibraci, kterou lze realizovat hned několika způsoby. V následujícím článku si proces kalibrace náležitě popíšeme, podíváme se na různé metody a povíme si, který postup je nejvhodnější zrovna pro vás. 

 • Jak vybrat dotykový notebook 2v1

  Kdyby tak existovalo něco mezi notebookem a tabletem… Počkat, ono existuje! V tomto článku se dozvíte, jak vybrat dotykový notebook 2v1 a jaké jsou jeho výhody a nevýhody.

 • 4. díl: Jak zjistit rychlost připojení k internetu? A jak ho zrychlit?

  Požadavky na rychlost internetu každým rokem stoupají. A je úplně jedno, jestli jste běžný uživatel, nebo „ajťák“. V tomto článku se dozvíte, jak zjistit rychlost připojení k internetu, jaké parametry sledovat a taky několik tipů na zrychlení.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • 3. díl: Co všechno potřebuje internet? Počítače, mobily, ale i vysavače nebo žárovky

  Dnes se bez internetu neobejde téměř žádné zařízení, což klade značné nároky na rychlost a stabilitu vašeho internetového připojení. V dalším dílu našeho seriálu si ukážeme, co všechno může být v domácnosti nebo ve firmě online.

 • 2. díl: Připojení k internetu doma vs. ve firmě. V čem je rozdíl?

  Nároky na připojení k internetu v domácnosti a ve firmě se podstatně liší. Pomůžeme vám zorientovat se v různých řešeních a poradíme vám, jak si vybrat připojení k internetu vhodné právě pro vaše potřeby.

 • 1. díl: Jaký typ připojení k internetu zvolit?

  Existuje více způsobů, jak svou domácnost nebo firmu připojit k internetu. Poradíme vám, na co se zaměřit a jaké jsou výhody a nevýhody jednotlivých typů připojení.

 • Jak si aktivovat Microsoft 365 a Office 2021? Mrkněte na náš přehledný návod!

  Je to jednoduché. Ukážeme si postup, jak aktivovat a instalovat kancelářské balíčky Microsoft 365 a Office 2021, jejichž součástí je Word, PowerPoint, Excel a další oblíbené aplikace.

 • Jak vybrat kancelářský notebook

  Hledáte notebook pro sebe na home office nebo pro vaše zaměstnance do firmy? Pak jste tady správně. Pomůžeme vám vybrat za rozumnou cenu pracovní notebook, který zvládne práci s dokumenty, e-maily, prohlížení internetu a možná i něco navíc.

 • Upgrade na Windows 11 snadno a rychle

  Chybí vám v počítači čip TPM, nebo vám instalátor hlásí, že nemáte podporovaný procesor, a přesto chcete upgrade na Windows 11? Instalace má v celé řadě případů řešení. V tomto návodu vám poradíme, jak nainstalovat Windows 11.

 • Jak vybrat RGB osvětlení počítače?

  Jestli toužíte po počítači, který vám bude každý závidět, tak jste tady správně. Stylové RGB LED osvětlení ocení hráči, ale i další fanoušci barevných efektů. Pojďme se společně podívat, jak vybrat RGB osvětlení počítače a na co si dát pozor.

nahoru