Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

Foto, audio, video

 • Recenze: Marshall Major IV Bluetooth – pokračovatel legendy

  autor: Stanislav Holý

  Velice solidní parametry, retro vzhled a v neposlední řadě také dlouhá výdrž baterie v bezdrátovém režimu. To jsou hlavní přednosti sluchátek Major IV Bluetooth od společnosti Marshall, které si dnes důkladně proklepneme.

 • Recenze: Apple HomePod mini – malej, ale šikovnej

  autor: Saša Ševčík

  Známou hlášku z Princezny ze mlejna jsme si půjčili do titulku dnešní recenze. Perfektně totiž vystihuje vše, co HomePod mini představuje. Jde o kompaktní chytrý reproduktor, který skvěle hraje a nabízí nepřeberné množství funkcí.  

 • Recenze: Samsung QE55Q700T – jemný 8K obraz levně

  autor: Saša Ševčík

  Je to luxusní televizor, ale zároveň láká na atraktivní cenovku. Jak jdou tyto dvě informace dohromady? Společnost Samsung se totiž se sérií Q700T snaží nabídnout 8K rozlišení i u cenově dostupnějších modelů.

 • Recenze: Samsung The Serif – pro milovníky designu

  autor: Saša Ševčík

  Model Samsung The Serif je jedním z nejhezčích televizorů letošního roku, svým vzhledem rozhodně zaujme na první pohled. Jak si ukážeme v dnešní recenzi, jihokorejský elektronický design navíc tento model vyladil do nejmenších detailů.

 • Recenze: LG OLED48CX – špičkový obraz a extrémně tenký design

  autor: Stanislav Holý

  Procesor Alpha 9 třetí generace s algoritmem umělé inteligence, Dolby Vison, Dolby Atmos a 4K rozlišení na tenkém OLED panelu. To jsou jen některá lákadla špičkového televizoru LG OLED48CX, který si dnes důkladně proklepneme v recenzi.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Recenze: Marshall Emberton – rockový duch v malém a odolném těle

  autor: Karel Dvořák

  Marshall Emberton je aktuálně nejmenší přenosný bezdrátový reproduktor této značky. To ale neznamená, že by byl nějak ochuzen o kvalitu zvukové reprodukce, jak si ukážeme v dnešní recenzi. Předností má tento zajímavý drobeček hned několik.

 • Recenze: Corsair VOID Elite Stereo – pohodlí a solidní zvuk

  autor: Stanislav Holý

  Sluchátka Corsair VOID Elite Stereo se vyznačují velmi pohodlnými náušníky, které jsou vyrobeny z paměťové pěny a prodyšné tkaniny, ale také na míru vyladěnými 50mm neodymovými zvukovými měniči, které by měly být zárukou solidního zvukového podání. Co od tohoto modelu můžeme čekat v praxi?

 • 10 herních sluchátek do tří tisíc korun [GEEK testuje]

  autor: GreenT

  Kvalitní přednes, příjemná ergonomie či odolná konstrukce. Vybrat herní sluchátka nemusí být tak jednoduché, jak by se mohlo na první pohled zdát. Právě proto otestoval Geek GreenT hned deset herních sluchátek s cenovkou do tří tisíc korun najednou.  

nahoru