Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

Nejnovější články

 • Nikdo jim nevěřil, oni to přesto nevzdali. Postal 4 míří ke hráčům

  autor: Karel Dvořák

  V pondělí vyšla na Steamu early access verze již čtvrtého pokračování herní ságy Postal. Tvůrci slibují, že půjde opět o šokující satirickou komediální FPS akci v otevřeném světě. A první ukázka vypadá velmi slibně.

 • Čekání je u konce. Fornite přináší hromadu novinek

  autor: Petr Kirs

  V úterý okolo poledne se fanoušci Fortnitu konečně dočkali. Tvůrci ze studia Epic Games konečně prolomili téměř dvoudenní mlčení a odhalili novou sezónu nejpopulárnější battle royale hry současnosti. Těšit se můžeme na hromadu novinek.

 • Recenzujeme Gears 5 - neměř a rovnou řež

  autor: Adam Plechatý

  Stálice akčního žánru Gears of War si s nejnovějším dílem nasazuje vážnější tvář, tu a tam zkouší něco nového, ale jen co vystrčí nos dál než za známý práh, raději se stahuje zpět a jde si léty vyšlapanou cestičkou. Otázka je jasná. Bude vás Gears 5 bavit?

 • Fortnite zmizel, pohltila jej černá díra

  autor: Stanislav Holý

  Porucha serverů, nebo promyšlený marketing? Tuto otázku si nyní kladou miliony fanoušků battle royale hitu Fortnite. Vše přitom nasvědčuje tomu, že pravdivá je druhá zmiňovaná možnost – tvůrci ze studia Epic Games takto avizují příchod zbrusu nové sezóny.

 • AMD odhalilo nové herní grafiky. Lákat budou cenou

  autor: Saša Ševčík

  Po letech čekání se grafické karty s jádry Polaris dočkaly konečně nástupců. Společnost AMD ohlásila příchod série herních karet Radeon RX 5500, které cílí především na fanoušky esportových titulů. Vedle desktopové verze bude k dispozici také model Radeon RX 5500M pro notebooky.

 • Tyhle hry (a série) bychom si přáli znovu vidět na PlayStationu 5

  Příchod pátého PlayStationu byl tento týden oficiálně potvrzen na vánoční sezonu příštího roku. Samotný hardware ale nestačí. Společně s konzolí se tak jistojistě objeví i nové hry, které budou její launch doprovázet.

 • Intel má nové procesory pro náročné uživatele

  autor: Petr Kirs

  Hned osm nových procesorů profesionální řady Xeon představila tento týden společnost Intel. Jak již zběhlejší uživatelé patrně tuší, novinky budou cílit především na náročnější uživatele.

 • Noctua uvádí tři nové chladiče z řady Chromax

  autor: Pavel „Khalai“ Sekerka

  testÚterý 8. října 2019 je jasně nejčernějším dnem v historii firmy Noctua. Naštěstí se nejedná o žádnou katastrofu, ale naopak o významný den pro všechny příznivce této značky. Světoznámý rakouský výrobce špičkových chladičů a ventilátorů totiž uvedl tři populární chladiče z edice Noctua Chromax.

 • Další dílky do skládačky. Sony prozradilo detaily o PlayStationu 5

  autor: Saša Ševčík

  Vedení společnosti Sony se rozhodlo udělat přítrž všem spekulacím, rozpovídalo se více o chystané televizní konzoli. Nyní je již jasné, že další generace herního systému se skutečně bude jmenovat PlayStation 5. A víme také celou řadu dalších detailů…  

 • Český vynález: Internet se bude šířit pomocí WC

  autor: Petr Kirs

  Se zajímavým vynálezem přišel český rodák Michal Najman – internetové připojení chce šířit prostřednictvím WC. Jakkoliv bizarně může tento nápad znít, v praxi dává skutečně smysl. Pomůže především v místech, kde je nyní velmi slabé připojení.

Nahoru