Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Zanechte všeho! První trailer na GTA 6 je venku

Zanechte všeho! První trailer na GTA 6 je venku

Události
PlayStation 5 (verze slim)_647708676
PlayStation 5 (verze slim)
11 231 Kč 13 590 Kč
9 909 Kč 11 990 Kč
Xbox Series X, 1TB, černá_1398942047
Xbox Series X, 1TB, černá
10 653 Kč 12 890 Kč

Rockstar Games nás nakonec všechny pořádně vypekli a trailer na nejočekávanější hru současnosti se na internetu objevil v předstihu.

Těsně po půlnoci na úterý 5. prosince našeho času se po sociální síti X začal šířit trailer na Grand Theft Auto VI v nízkém rozlišení, a tak autorům hry nezbývalo nic jiného než pustit na internet lepší verzi o něco dříve než v původně ohlášeném odpoledním termínu. Tak se na ni podívejte!

Co zatím víme?

Video s názvem „Grand Theft Auto VI Trailer 1“ potvrzuje téměř všechny dosavadní spekulace o GTA 6. Patří mezi ně hlavní hrdinka Lucia spolu se svým kumpánem, Vice City alias Miami, ale i další známá místa z Floridy (Everglades, Keys). Za zmínku určitě stojí i poměrně velký akcent na sociální sítě a streamování pouličního násilí po internetu.

Nového GTA se podle traileru dočkáme až v roce 2025, což pro některé možná bude trochu zklamáním. Insider Jason Schreier nicméně na sociální síti X ve svém příspěvku potvrdil, že tento termín by měl být konečný a další odklad neočekává. Hra byla v oficiální tiskové zprávě ohlášena pro platformy PlayStation 5 a Xbox Series, o portu pro PC se zatím nezmiňuje. Je tedy pravděpodobné, že se bude opakovat dobře známý scénář z minulých let, kdy PC verze sice vyjde, ale o pár měsíců či dokonce let se oproti té konzolové opozdí.

GAi7MIgXcAAvvQD.jpeg
GAi7MUoXkAActlE.jpeg
GAiklR8W8AAuceQ.jpeg
První obrázky pocházejí z právě zveřejněného traileru. Na oficiální screenshoty ve 4K si asi ještě chvíli počkáme.

Co na trailer z GTA 6 říkáte? A těšíte se na triumfální návrat do Vice City? Článek na GEEK Magazínu pro vás budeme postupně aktualizovat o nové postřehy a poznatky z traileru. 

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru