Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

Mobily a tablety

 • Jak spárovat chytré hodinky s telefonem

  autor: Tomáš Lichnovský

  Abyste potenciál svých smartwatch vyždímali na 100 %, musíte je spárovat s telefonem. V následujícím článku se dozvíte, jak spárovat chytré hodinky Apple Watch s iPhonem a další oblíbené hodinky s telefony s operačním systémem Android.

 • 4. díl: Jak zjistit rychlost připojení k internetu? A jak ho zrychlit?

  autor: Tomáš Lichnovský

  Požadavky na rychlost internetu každým rokem stoupají. A je úplně jedno, jestli jste běžný uživatel, nebo „ajťák“. V tomto článku se dozvíte, jak zjistit rychlost připojení k internetu, jaké parametry sledovat a taky několik tipů na zrychlení.

 • Viry číhají na mobily i tablety. Jak se bránit?

  autor: Petr Kirs

  Kybernetické hrozby se stále častěji týkají také mobilních zařízení, jako jsou chytré telefony a počítačové tablety. Podceňovat jejich zabezpečení se tedy nemusí rozhodně vyplácet.

 • 3. díl: Co všechno potřebuje internet? Počítače, mobily, ale i vysavače nebo žárovky

  autor: Tomáš Lichnovský

  Dnes se bez internetu neobejde téměř žádné zařízení, což klade značné nároky na rychlost a stabilitu vašeho internetového připojení. V dalším dílu našeho seriálu si ukážeme, co všechno může být v domácnosti nebo ve firmě online.

 • 2. díl: Připojení k internetu doma vs. ve firmě. V čem je rozdíl?

  autor: Tomáš Lichnovský

  Nároky na připojení k internetu v domácnosti a ve firmě se podstatně liší. Pomůžeme vám zorientovat se v různých řešeních a poradíme vám, jak si vybrat připojení k internetu vhodné právě pro vaše potřeby.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • 1. díl: Jaký typ připojení k internetu zvolit?

  autor: Tomáš Lichnovský

  Existuje více způsobů, jak svou domácnost nebo firmu připojit k internetu. Poradíme vám, na co se zaměřit a jaké jsou výhody a nevýhody jednotlivých typů připojení.

 • S čím vám pomůže aplikace Aktivita od Apple

  autor: Tomáš Lichnovský

  Chcete mít přehled o tom, jak moc se (ne)hýbete? Populární aplikace Aktivita, kterou mají každé hodinky Apple Watch, bude všechno sledovat za vás a ještě vás chytře namotivuje.

 • Jak vybrat mobilní telefon

  autor: Miroslav Václavík

  Mobilní telefon je už řadu let pevnou součástí každého z nás – je to střed komunikace, zábavy a odpočinku. Trávíme s ním dlouhé hodiny denně, o to důležitější je tak volba toho pravého přesně podle představ. Jak vybrat mobil?

 • Jak vybrat iPhone?

  autor: Miroslav Václavík

  Na trhu je aktuálně celý zástup iPhonů, a mnoho lidí při nákupu tápe, který z chytrých telefonů od Applu zvolit. Navíc každý rok přichází nová řada, rozhodování je tak ještě složitější. Jaký model je pro mě ideální? Které funkce ten či onen model nabízí? A co velikost displeje, vejde se mi telefon pohodlně do ruky? V našem rádci se vám pokusíme ukázat, jaké iPhony jsou aktuálně v nabídce, v čem spočívají jejich hlavní výhody a pro koho se nejlépe hodí.

 • TOP 10 nejlepších aplikací do mobilu

  autor: Miroslav Václavík

  Pořídili jste si nový telefon a nevíte, co nainstalovat jako první? Nebo prostě jen hledáte inspirace na užitečné aplikace do mobilu? Připravili jsme si pro vás seznam deseti zástupců, kteří na vašem smartphonu prostě nesmí chybět. Všech TOP 10 aplikací naleznete jak pro Android, tak pro iOS, a jsou dostupné zdarma.

 • Jak vybrat tablet

  autor: Ondřej Koch

  Pokud aktuálně přemýšlíte o nákupu tabletu pro domácí zábavu, použití ve škole nebo při práci, jste na správném místě. Poradíme vám, jak vybrat zařízení ideální právě pro vás.

nahoru