Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

Smart

 • Novinky míří na iPhony, iPady i Macy. Co Apple chystá?

  autor: Saša Ševčík

  Vývojářská konference WWDC dnes slavnostně odstartovala velkou tiskovkou, na které Apple odhalil celou řadu novinek. Již tradičně prim hrály nové verze operačních systémů, které zamíří již na podzim prakticky na všechna zařízení s logem nakousnutého jablka.

 • Co je to Thread a proč ho v chytré domácnosti začíná používat Apple, Google i Samsung?

  autor: Miroslav Václavík

  Pokud nepatříte mezi nadšence přes chytrou domácnost, pravděpodobně jste o bezdrátovém protokolu Thread zatím neslyšeli. Dost možná jde ale o jednu z nejzásadnějších věcí pro budoucnost chytrých domácností a do skupiny podporovatelů se již přidali i zástupci největších technologických gigantů, jako Apple, Google či Samsung.

 • Jako z Hvězdné brány. Města propojila lidi díky portálům

  autor: Stanislav Holý

  Přehodnotit myšlenku jednoty. To je hlavní úkol nových portálů, které vyrostly v hlavním městě Litvy a polském Lublinu. Technická vychytávka ale nadchne snad každého milovníka sci-fi, vypadá totiž jako slavná Hvězdná brána.

 • Chytré čističky vzduchu od Tesly se vyplatí. Získejte zpět až 1750 Kč

  autor: Lenka Chmátalová

  Na pultech tuzemských obchodů se zabydlely chytré čističky vzduchu od společnosti Tesla. Užít si čisté ovzduší bez pylů, smogu, bakterií a virů nyní můžete ještě levněji, v rámci cashbacku můžete získat zpět až 1750 Kč.

 • Recenze: TP-LINK Archer AX73 – prvotřídní bezpečí pod taktovkou WiFi 6

  autor: Saša Ševčík

  Router Archer AX73 od společnosti TP-LINK je doslova napěchovaný moderními technologiemi až po okraj. Samozřejmostí je tak podpora WiFi 6, Beamforming, OneMesh či možnost streamování až v 8K rozlišení. Velký důraz byl kladen také na zabezpečení, systém HomeShield totiž může chránit celou vaši domácí síť.

 • Dopřejte si relax zadarmo. Na světě jsou první digitální lázně

  autor: Stanislav Holý

  Koronavirus obrátil celé řadě lidí život úplně naruby. I když se v Česku začíná pozvolna rozvolňovat, ve zbytku světa takové štěstí nemají. Oddychnout si nicméně nyní můžeme i on-line, společnost Kaspersky spustila totiž první digitální lázně. Jak to funguje?

 • HTC proměnilo virtuální brýle v designový skvost

  autor: Stanislav Holý

  Nové brýle Vive Air od HTC získaly cenu iF Design Award. A nutno dodat, že po právu, neboť jde o skutečně povedený designový kousek. Má to ale jeden háček, zmíněný headset nebyl vůbec ještě oficiálně odhalen.

 • Chytrá domácnost v roce 2021. Představujeme novinky Immax NEO

  autor: Lenka Chmátalová

  Inteligentní domácnost pro každého, to je heslo značky Immax NEO, která se zaměřuje právě na produkty chytré domácnosti. V letošním roce si přitom výrobce připravil pro uživatele celou řadu zajímavých novinek.

 • Microsoft něco chystá. Koupil společnost, která stojí za Siri

  autor: Petr Kirs

  Husarský kousek se podařil společnosti Microsoft. Americký softwarový gigant totiž koupil společnost Nuance, která se zásadním způsobem podílela na vzniku virtuální asistentky Siri, jež je nedílnou součástí přístrojů od Applu. Co má Microsoft za lubem?

 • Recenze: Netatmo Smart Indoor Camera – osobní hlídač

  autor: Stanislav Holý

  Na trhu je celá řada zajímavých bezpečnostních kamer. Model Netatmo Smart Indoor Camera ale nad nimi vyniká pro své sofistikované funkce, díky kterým se pyšní titulem „chytrý hlídací systém“. O tom, že to není vůbec žádná nadsázka, se přesvědčíme v dnešní recenzi.

nahoru