Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

Hardware

 • Recenze: APC Back-UPS 950VA – když dojde šťáva

  autor: Stanislav Holý

  Není snad nic nepříjemnějšího, než když při rozdělané práci na stolním počítači vypadne elektřina. Platí to ale samozřejmě pouze v případě, kdy sestavu nemáte připojenou k záložnímu napájecímu zdroji, jako je například APC Back-UPS 950VA.

 • Recenze: TP-LINK Archer AX73 – prvotřídní bezpečí pod taktovkou WiFi 6

  autor: Saša Ševčík

  Router Archer AX73 od společnosti TP-LINK je doslova napěchovaný moderními technologiemi až po okraj. Samozřejmostí je tak podpora WiFi 6, Beamforming, OneMesh či možnost streamování až v 8K rozlišení. Velký důraz byl kladen také na zabezpečení, systém HomeShield totiž může chránit celou vaši domácí síť.

 • Recenze: Apple MacBook Pro 13 s čipem M1 – začátek nové éry

  autor: Saša Ševčík

  S nejnovějšími čipy Apple M1 odstartoval americký podnik úplně novou éru svých počítačů. Jaký je výkon nového procesoru, a co udělá s výdrží baterie? Odpovědi na tyto otázky budeme hledat v recenzi nového MacBooku Pro 13.

 • Xbox Series X vs PlayStation 5. Srovnáváme nejvýkonnější konzole na trhu.

  autor: Adam Plechatý

  Konzole nové generace jsou konečně mezi námi a válka o tu nejlepší herní mašinku se po dlouhých sedmi letech rozzuřila opět naplno. Která konzole je pro vás ta pravá? Odpověď najdete v našem srovnávacím článku.

 • Recenze: TP-LINK Archer AX50 – rychlost a stabilita pod taktovkou Intelu

  autor: Stanislav Holý

  Router TP-LINK Archer AX50 láká především na dvoupásmové gigabitové připojení WiFi 6. Zajímavostí je jistě také to, že v jeho útrobách tepe čipset od společnosti Intel. Co od tohoto modelu můžeme očekávat v praxi, si ukážeme v dnešní recenzi.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Recenze: QNAP TS-451D2 – parťák pro TV i počítač

  autor: Saša Ševčík

  NAS servery mají na starost zpravidla pouze ukládání dat. Neplátí to však v případě pokročilého modelu QNAP TS-451D2, který bude hlavním hrdinou dnešní recenze. Ten totiž dovede fungovat u TV také jako povedené multimediální centrum. A tím jeho možnosti ani zdaleka nekončí…

 • Recenze: Logitech MX Anywhere 3 – dokonalost sbalená na cesty

  autor: Stanislav Holý

  Je ideální pro pokročilé tvůrce, vývojáře a analytiky, kteří hledají výkon, praktický design, flexibilitu a pohodlí v jednom kompaktním přístroji. Tak popisuje myšku MX Anywhere 3 přímo Logitech. Pravdou nicméně je, že jde o nejlepší myš na cesty v nabídce tohoto podniku.

nahoru