Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

Foto, audio, video

 • Apple Music nabídne HiFi. A bude zadarmo

  autor: Stanislav Holý

  Vymodlená novinka všech hudebních fajnšmekrů, kteří používají Apple Music se opravdu stane skutečností. Zástupci amerického počítačového gigantu oznámili, že nabídnou HiFi, tedy audio v prvotřídní, bezztrátové kvalitě.

 • Dopřejte si relax zadarmo. Na světě jsou první digitální lázně

  autor: Stanislav Holý

  Koronavirus obrátil celé řadě lidí život úplně naruby. I když se v Česku začíná pozvolna rozvolňovat, ve zbytku světa takové štěstí nemají. Oddychnout si nicméně nyní můžeme i on-line, společnost Kaspersky spustila totiž první digitální lázně. Jak to funguje?

 • HTC proměnilo virtuální brýle v designový skvost

  autor: Stanislav Holý

  Nové brýle Vive Air od HTC získaly cenu iF Design Award. A nutno dodat, že po právu, neboť jde o skutečně povedený designový kousek. Má to ale jeden háček, zmíněný headset nebyl vůbec ještě oficiálně odhalen.

 • Nic nepřeslechnete. Toto jsou nová bezdrátová sluchátka pro Xbox

  autor: Petr Kirs

  Společnost Microsoft představila tento týden nová bezdrátová sluchátka Xbox Wireless Headset. Jak již samotný název napovídá, novinka cílí především na majitele televizních konzolí Xbox, stejně tak ale nalezne uplatnění u PC s operačním systémem Windows 10.

 • Chybí vám hospoda? Tady je unikátní audio terapie

  autor: Stanislav Holý

  Pohostinství je jedním z oborů, který omezení související s koronavirem zasáhla patrně nejvíce. Netýká se to přitom jen samotných hospodských a barmanů, ale také jejich pravidelných návštěvníků. Nyní ale vznikla první audio terapie pro „všechny hospodské povaleče“.

 • Právník se proměnil v roztomilé koťátko. A pobavil soudce

  autor: Stanislav Holý

  Práce z domova skrývá celou řadu nebezpečí a nástrah. Na vlastní kůži se o tom přesvědčil právník Rod Ponton, který se během živého vysílání soudního jednání proměnil v roztomilé koťátko. Tím pobavil celou nejen soudce, ale i další účastníky jednání.

 • Konec Hudby Play od Googlu? Čas na zálohu se krátí

  autor: Petr Kirs

  Už v září loňského roku oznámila společnost Google, že ukončí svou hudební službu Hudba Play či chcete-li Music Play. Nyní se skutečně blíží konec této svého času populární služby, jak upozornil server xda-developers.

 • AirPods Max ze zlata? Připravte si pořádný balík peněz

  autor: Saša Ševčík

  Cena sluchátek AirPods Max není zrovna nastavena do lidových úrovní, na druhou stranu ale nejde ani o nejdražší sluchátka na trhu. Dokazuje to známý úpravce Caviar, který si vzal tuto novinku na dílnu a předělal ji do ještě luxusnější a dražší edice.

 • Televizor jako obraz. Ukáže ztracené poklady světového malířství

  autor: Stanislav Holý

  I když jsou galerie zavřené, můžete si unikátní uměleckou výstavu užít z pohodlí domova. Projekt zvaný Missing Masterpieces si klade za cíl ukázat na televizorech The Frame od Samsungu ztracené poklady světového malířství.

 • AirPods Max jsou nejlepší sluchátka od Applu. Dorazí ještě před Vánocemi

  autor: Saša Ševčík

  Vánoce už doslova klepou na dveře, to však nebrání společnosti Apple, aby svým fanouškům představila další novinku letošního roku – prémiová sluchátka AirPods Max. Ty cílí na velmi náročné uživatele, čemuž koneckonců odpovídá i cenovka.

 • Samsung láká na nové televizory, design hraje prim

  autor: Petr Kirs

  Společnost Samsung dnes odhalila hned několik nových televizorů. Ty kromě nové obrazové technologie lákají především na atraktivní design. Tenké rámečky, štíhlá konstrukce a šikovné funkce – takové budou nové televizory v letošním roce.

nahoru