Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Nic nepřeslechnete. Toto jsou nová bezdrátová sluchátka pro Xbox

Nic nepřeslechnete. Toto jsou nová bezdrátová sluchátka pro Xbox

Události
Xbox Wireless Headset, černá O2 TV HBO a Sport Pack na dva měsíce
Xbox Wireless Headset, černá
2 148 Kč 2 599 Kč
Xbox Series S, 512GB, bílá O2 TV HBO a Sport Pack na dva měsíce
Xbox Series S, 512GB, bílá
5 776 Kč 6 989 Kč
Xbox Series X, 1TB, černá Forza Horizon 5 (Xbox) + O2 TV HBO a Sport Pack na dva měsíce
Xbox Series X, 1TB, černá
11 149 Kč 13 490 Kč
Microsoft Surface Earbuds, bílá O2 TV HBO a Sport Pack na dva měsíce
Microsoft Surface Earbuds, bílá
3 818 Kč 4 620 Kč
Xbox Series X, 1TB, černá + sluchátka Wired Headset Xbox Stereo Headset, černá + O2 TV HBO a Sport Pack na dva měsíce
Xbox Series X, 1TB, černá + sluchátka Wired Headset
11 562 Kč 13 990 Kč
autor: Petr Kirs

Společnost Microsoft představila tento týden nová bezdrátová sluchátka Xbox Wireless Headset. Jak již samotný název napovídá, novinka cílí především na majitele televizních konzolí Xbox, stejně tak ale nalezne uplatnění u PC s operačním systémem Windows 10.

Microsoft není rozhodně ve výrobě sluchátek žádným nováčkem, tento podnik zaujal již v minulých letech bezdrátovými modely řady Surface. Konkrétně špunty Surface Earbuds, který je kromě počítačů určen také pro mobilní zařízení, svým unikátním designem budí pozornost doposud.

Xbox Wireless Headset má nicméně úplně jiné zaměření – hráče. Jejich předností je spolupráce s několika předními herními platformami, které zahrnují Xbox X|S a Xbox One, osobní počítače nevyjímaje. Headset je totiž plně kompatibilní s operačním systémem Windows 10.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Xbox Wireless Headset

Xbox Wireless Headset

 

K připojení k herní konzoli, ale také k dalším vhodným zařízením, využívá široce rozšířeného standardu Bluetooth. Díky aplikaci Xbox Accessories budete moci doladit zvuk přesně podle svých preferencí. K dispozici vám bude i nastavení ekvalizéru, zesílení basů, včetně úrovní sledování mikrofonu. Výbavu doplňuje mikrofon, podpora technologií Dolby Atmos, DTS Headphone:X a Windows Sonic.

Že hledáte nejen solidně sluchátka, ale také headset, který vás spojí s okolním světem díky jasnému křišťálově čistému zvuku? Pak jste na správné adrese. Mikrofon pracuje s izolací hlasové složky a dokáže tak snížit úroveň šumu v nahrávce. A pokud právě nehovoříte, mikrofon se umí automaticky ztišit a nechá tak všechny komunikační kanály znít zcela čistě. K dispozici budete mít i tlačítko pro okamžité ztišení mikrofonu.

Výrobce se chlubí i tím, že novinka vyniká příjemnou ergonomií. Má totiž odlehčenou konstrukci a pohodlné náušníky. Zahájení prodeje je naplánováno na 16. března, předobjednávky nicméně odstartovaly již nyní.

Surface Earbuds

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru