Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Nic nepřeslechnete. Toto jsou nová bezdrátová sluchátka pro Xbox

Nic nepřeslechnete. Toto jsou nová bezdrátová sluchátka pro Xbox

Události
Xbox Wireless Headset, černá_1836212158
Xbox Wireless Headset, černá
1 652 Kč 1 999 Kč
Xbox Series S, 512GB, bílá_447453854
Xbox Series S, 512GB, bílá
5 694 Kč 6 890 Kč
Xbox Series X, 1TB, černá_1398942047
Xbox Series X, 1TB, černá
11 231 Kč 13 590 Kč
Microsoft Surface Earbuds, bílá_657419677
Microsoft Surface Earbuds, bílá
3 656 Kč 4 424 Kč
Xbox Series X, 1TB, černá + sluchátka Wired Headset_1726867688
Xbox Series X, 1TB, černá + sluchátka Wired Headset
Produkt není určen k prodeji.

Společnost Microsoft představila tento týden nová bezdrátová sluchátka Xbox Wireless Headset. Jak již samotný název napovídá, novinka cílí především na majitele televizních konzolí Xbox, stejně tak ale nalezne uplatnění u PC s operačním systémem Windows 10.

Microsoft není rozhodně ve výrobě sluchátek žádným nováčkem, tento podnik zaujal již v minulých letech bezdrátovými modely řady Surface. Konkrétně špunty Surface Earbuds, který je kromě počítačů určen také pro mobilní zařízení, svým unikátním designem budí pozornost doposud.

Xbox Wireless Headset má nicméně úplně jiné zaměření – hráče. Jejich předností je spolupráce s několika předními herními platformami, které zahrnují Xbox X|S a Xbox One, osobní počítače nevyjímaje. Headset je totiž plně kompatibilní s operačním systémem Windows 10.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Xbox Wireless Headset

Xbox Wireless Headset

 

K připojení k herní konzoli, ale také k dalším vhodným zařízením, využívá široce rozšířeného standardu Bluetooth. Díky aplikaci Xbox Accessories budete moci doladit zvuk přesně podle svých preferencí. K dispozici vám bude i nastavení ekvalizéru, zesílení basů, včetně úrovní sledování mikrofonu. Výbavu doplňuje mikrofon, podpora technologií Dolby Atmos, DTS Headphone:X a Windows Sonic.

Že hledáte nejen solidně sluchátka, ale také headset, který vás spojí s okolním světem díky jasnému křišťálově čistému zvuku? Pak jste na správné adrese. Mikrofon pracuje s izolací hlasové složky a dokáže tak snížit úroveň šumu v nahrávce. A pokud právě nehovoříte, mikrofon se umí automaticky ztišit a nechá tak všechny komunikační kanály znít zcela čistě. K dispozici budete mít i tlačítko pro okamžité ztišení mikrofonu.

Výrobce se chlubí i tím, že novinka vyniká příjemnou ergonomií. Má totiž odlehčenou konstrukci a pohodlné náušníky. Zahájení prodeje je naplánováno na 16. března, předobjednávky nicméně odstartovaly již nyní.

Surface Earbuds

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru