Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

Nejnovější články

 • Nový Xbox už není tajemstvím

  autor: Petr Kirs

  Velké překvapení si společnost Microsoft připravila na letošní slavnostní udílení herních cen Game Awards. Po hromadě trailerů totiž byla odhalena dlouho očekávaná konzole Xbox Series X, která se na pultech objeví až příští rok.

 • Recenze: GOODRAM CX400 a IRDM PRO Gen.2 – není SSD jako SSD

  autor: Karel Dvořák

  Ceny SSD jednotek neustále klesají, zatímco jejich kapacita neustále roste. Není ale SSD jako SSD. Navzdory podobné cenovce se mohou jednotlivé modely od sebe diametrálně lišit, jak si ukážeme v následujících řádcích na produktech od společnosti GOODRAM.  

 • Recenze: Niceboy ORYX 200 – jde to i levně

  autor: Stanislav Holý

  Náčiní pro hráče nebývá zrovna nejlevnější, obzvláště pokud se bavíme o skutečně progamingové výbavě. Naštěstí na pultech obchodů nalezneme i citelně levnější modely, které stále mají uživatelům co nabídnout. To je případ i dvoustovkové řady Niceboy ORYX.

 • Naštvaní ptáci a zákeřná prasata. Angry Birds nás baví už 10 let

  autor: Stanislav Holý

  Do puberty se nám pomalu dostávají naštvaní ptáci a jejich věční rivalové – zákeřná prasata. Tento týden tomu totiž bude deset let, co vyšel první díl slavné mobilní hříčky Angry Birds. Od té doby tvůrci rozhodně nelenili a vydali desítky dalších titulů.

 • Za 10 nebo 20 tisíc? Vybíráme nejlepší telefony pod stromek

  autor: Karel Dvořák

  Chytré telefony toho dnes umí opravdu hodně. Prémiové modely lákají nejen na krásný design a špičkové fotoaparáty, ale také na špičkový výkon. Díky tomu dovedou zastat v některých případech klidně i funkci běžného počítače.

 • Bioshock dostane pokračování. Tvůrci už na něm pracují

  autor: Karel Dvořák

  Předčasný vánoční dárek dostali fanoušci kultovní značky Bioshock. Šest let po vydání titulu Infinite se totiž tvůrci nechali slyšet, že pracují na pokračování. Potvrdili tak spekulace, které kolují internetem již nějakou dobu.

 • Jsem Ježíš! Vyzkoušejte si superschopnosti na vlastní kůži

  autor: Petr Kirs

  S velmi netradičním simulátorem přispěchalo před Vánocemi studio SimulaM. Zveřejnili první ukázku z chystané hry I Am Jesus Christ, ve které se hráči převtělí do role Ježíše Krista a bez nadsázky budou moci využívat všechny jeho superschopnosti.

 • Malý krok pro člověka, velký skok pro esport. První tým zamířil na burzu

  autor: Karel Dvořák

  Neseď u toho počítače! Hraní bývá především u starších ročníků stále vnímáno jako nepříliš perspektivní koníček, esport si přitom postupně probojovává cestu do stále prestižnější společnosti. První tým dokonce již vstoupil na burzu.

 • Recenze: Samsung 27RG50 – herní rychlík

  autor: Karel Dvořák

  Obnovovací frekvence 240 Hz, zakřivená obrazovka či podpora technologie Nvidia G-SYNC. To jsou jen některá lákadla, která je možná vyčíst z parametrů monitoru Samsung 27RG50. Jak dobrý bude ale tento panel ve skutečnosti? Odpověď budeme hledat v dnešní recenzi.

 • Staré hry znovu ožívají na konzoli Nintendo Switch. Nechybí legenda Star Fox 2

  autor: Petr Kirs

  Skalní herní fandové, kteří si ještě pamatují legendární tituly z herních konzolí SNES a NES, mohou zajásat. Své oblíbené tituly si totiž budou moci opět zahrát díky službě Nintendo Switch Online na herních konzolích řady Switch.

nahoru