Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

Nejnovější články

 • Hopsa hejsa! Recenzujeme Crash Bandicoot 4: It's About Time

  autor: Adam Plechatý

  A že bylo na čase! Na nového Crashe nás herní průmysl nechal čekat setsakra dlouho a tak je slovní hříčka v podtitulu názvu o to vtipnější. Legendární plošinovka s rozčepejřeným (bandi)kojotem v hlavní roli nepřináší revoluci a je to tak dobře.

 • Podívejte se do útrob. Herní bestie od Lenova dostala transparentní kryt

  autor: Stanislav Holý

  Společnost Lenovo ukázala speciální edici své vlajkové lodi Legion Pro. Ta zaujme především svou zadní stranou, která je částečně transparentní. Díky tomu se můžeme podívat doslova do útrob zařízení.

 • Cyberpunk 2077 se zapíše i do mobilního světa, díky OnePlus

  autor: Saša Ševčík

  Nyní už je jasné, že si na očekávaný titul Cyberpunk 2077 počkáme až do prosince. Aby nám společnost OnePlus 8T čekání alespoň trochu zkrátila, ukázala speciální edici svého špičkového modelu OnePlus 8T.

 • Cyberpunk 2077 není jediný, odkládá se také Far Cry 6 a Rainbow Six

  autor: Stanislav Holý

  Zkraje týdne celý svět obletěla zpráva, že se opět odkládá vydání titulu Cyberpunk 2077. Jak to ale vypadá, nejde zdaleka o jedinou hru, na kterou si počkáme déle. Ubisoft nyní potvrdil, že později budou vydány také tituly Far Cry 6 a Rainbow Six: Quarantine.

 • Sony udělá hráčům radost, Spider-Man: Miles Morales bude v češtině

  autor: Stanislav Holý

  Sony udělá radost celé řadě tuzemských hráčů, chystaný titul Spider-Man: Miles Morales totiž dostane českou textovou lokalizaci. Příběh o pavoučím muži je tak po Sackboyovi druhá PS4/PS5 hra, která bude mít českou lokalizaci.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Drápy vytáhnout! Recenzujeme komiks Wolverine: Zrození

  autor: Matěj Svoboda

  V tom, co dělá, je nejlepší. Ale kým skutečně je a odkud pochází, to zůstávalo zahaleno tajemstvím. Až dosud. Staňte se svědky šokujícího příběhu mutanta, z něhož se stane Wolverine.

 • AMD potěší hráče, má odpověď na špičkové grafiky NVIDIA

  autor: Saša Ševčík

  Společnost NVIDIA se snaží letos před Vánocemi zaujmout novými grafickými kartami řady GeForce RTX 30, které při atraktivnějších cenovkách nabízí výrazně vyšší výkon než předchůdci. V highendu ale bude letos opravdu těsno, svoje želízka v ohni představila dnes večer také společnost AMD. Co nové Radeony RX 6000 umí?

 • Sliby, chyby. Cyberpunk 2077 nakonec vyjde až v prosinci

  autor: Karel Dvořák

  Vývojáři z CD Projektu RED sice slíbili, že premiéra titulu Cyberpunk 2077 se již posouvat nebude, ale nakonec je vše jinak. V otevřeném dopise dnes přiznali, že práce na hře ještě nejsou hotové, a tak nakonec premiéra bude až ve stejný měsíc jako Vánoce.  

 • Každé začátky jsou těžké. Recenzujeme komiks Batman: Rok jedna

  autor: Matěj Svoboda

  Roku 1986 vytvořil Frank Miller a David Mazzucchelli strhující moderní verzi Batmanova zrodu. Oprostili legendu a vdechli jí nový život. Po Návratu temného rytíře, Millerově dystopiské legendě o Batmanových posledních dnech, je tu Rok jedna s novou vizí počátku klasické postavy.

 • Recenze: ESET Family Security Pack – ochrana pro celou rodinu

  autor: Petr Kirs

  Množství zařízení v našich domácnostech neustále roste. Ruku v ruce s tím je také ožehavější otázka, jak všechny tyto přístroje chránit proti hackerům a nezvaným návštěvníkům. Právě proto si v dnešní recenzi proklepneme komplexní antivirovou ochranu ESET Family Security Pack.

nahoru