Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

Nejnovější články

 • AMD chce do hi-endu, chystá nové herní grafiky

  O budoucnosti grafických karet od společnosti AMD se rozpovídala šéfka tohoto podniku Lisa Su. Podle ní se chystaná generace grafik vypořádá s novými kartami od firmy Nvidia, AMD tedy pravděpodobně chystá nový hi-endový model.

 • Recenze: QNAP HS-453DX – ideální parťák k televizoru

  Velice schopný NAS server uvedla do prodeje v České republice společnost QNAP. Model s označením QNAP HS-453DX zaujme i bezkonkurenčně nejtišším chlazením a plochou konstrukcí, díky čemuž najde uplatnění v domácnostech hned vedle televizoru.

 • Sony představuje 4K TV pro náročné

  Sony představila dvě nové řady 4K HDR televizorů, které budou v rámci řady MASTER Series reprezentovat modely s nejlepším obrazem a funkcemi. AF9 OLED a ZF9 LED sice disponují rozdílnými zobrazovacími technologiemi a jinou cenovkou, přesto mají mnoho společného. Pojďme si je představit.

 • Recenze: Epson SureColor SC-T3100N – velkoformátový tisk v kompaktním balení

  Tiskárna Epson SureColor SC-T3100N cílí na profesionály, kteří potřebují tisknout formáty o velikosti až 24“. Navzdory tomu patří testovaný kousek spíše k těm kompaktnějším a láká i na poměrně příznivou cenovku.

 • Poprvé s dírou v displeji. Samsung ukázal Galaxy A8s

  Společnost Samsung dnes odhalila vůbec první chytrý telefon na světě, který nabízí displej s dírou v jednom z rohů. Model Galaxy A8s je předvojem nového designu smartphonů, na kterém pracují také konkurenční výrobci.

 • Recenze: Fortron CMT510 – magnet pro oči

  Na skříň Fortron CMT510 je bez nadsázky radost pohledět. Jde o počítačovou almaru, která je díky atraktivnímu designu doslova magnetem pro oči. Jak schopný je ale tento model v praxi? To si ukážeme v řádcích níže.

 • Adventní herní pecky

  I herní průmysl si potřebuje na chvíli oddechnout, takže se opět konec roku nese ve znamení klidu a pecky je potřeba vyšťourat pohrabáčem z popela za celý rok. Pár jsme jich ale ještě ve žhavých uhlících načapali a rádi vám je představíme.

 • Samsung předběhne Huawei. Galaxy A8s se ukáže příští týden

  Kdo první představí chytrý telefon s dírou v displeji? Vše nasvědčovalo tomu, že prvenství si připíše Huawei, nakonec bude ale všechno jinak. Samsung totiž ukáže novinku zvanou Galaxy A8s už příští týden.

 • Zařaďte na vyšší kvalt s novými SSD

  Pokud hledáte nejlevnější a nejsnazší způsob, jak zrychlit své PC, neexistuje lepší investice než vyměnit vrčící a pomalý plotnový disk za rychlý a tichý SSD disk. A proč nezačít rovnou s novinkami v našem sortimentu od značek GOODRAM a Toshiba.

 • Titan RTX je nejvýkonnější grafická karta na světě

  Společnost Nvidia v pondělí představila svou novou vlajkovou loď – grafickou kartu Titan RTX, která se chlubí titulem nejvýkonnější na světě. Proti loňskému Titanu a letošním grafikám ze série RTX posouvá novinka laťku opět o kousek výše.

Nahoru