Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Mega nálož 20 trailerů z The Game Awards 2023 je tu

Mega nálož 20 trailerů z The Game Awards 2023 je tu

Události
PlayStation 5 Digital Edition (verze slim)_1910403760
PlayStation 5 Digital Edition (verze slim)
Produkt není určen k prodeji.
Xbox Series S, 1TB, černá_218936695
Xbox Series S, 1TB, černá
6 851 Kč 8 290 Kč
6 438 Kč 7 790 Kč

Podívejte se na celkem 20 ukázek z připravovaných her, které se promítaly v rámci předávání herních Oscarů v Los Angeles. Mezi taháky patří nový Monster Hunter nebo hra OD od Hidea Kodžimy.

Trailery jsme pro vás níže připravili v chronologickém pořadí, tedy tak, jak byly promítány za sebou v rámci téměř čtyřhodinové ceremonie. Přirozeně se tak mísí nezávislé hry s AAA produkcí, největší blockbustery samozřejmě zaplnily druhou polovinu show. Pokud hledáte výsledky The Game Awards 2023, najdete je v samostatném článku na GEEK Magazínu. Jedna hra se navíc ukázala už s dvoudenním předstihem - a sice budoucí mega hit GTA 6. Úterní trailer na novinku, odehrávající se ve fiktivním městě Vice City, si můžete pustit tady

20 trailerů na nejočekávanější hry let 2024 a 2025

Pony Island 2 má na svědomí Daniel Mullins, autor velmi oceňované karetní indie hry Inscryption. Trailer ukazuje, že se rozhodně dočkáme spousty zajímavých inovací v oblasti hratelnosti. 

World of Goo 2 navazuje na patnáct let starý první díl, díky kterému se proslavilo nezávislé studio 2D BOY, dnes součást Tomorrow Corporation. Logická hra s hratelností založené na fyzikálních zákonech vám opět pořádně zavaří mozkové závity.

Big Walk je skutečně velmi divná hra s mravenci od autorů Untitled Goose Game. O originální zábavu ale nejspíš ani v tomto případě nebude nouze. 

Exodus je akční titul, který přišel představit slavný herec Matthew McConaughey. Hra se stejně jako film Interstellar, ve kterém zazářil, zaměřuje na téma dilatace času, dojde také na četné souboje s mimozemšťany.

God of War Ragnarok Valhalla je volně dostupné DLC, které už 12. prosince 2023 nabídne fanouškům série epilog v podobě roguelike výletů do Valhally s Imirem. 

Senua's Saga: Hellblade 2 je očekávaná atmosférická hra, která se uvedla na The Game Awards krásným hudebním číslem a novým trailerem s velmi filmovým lookem. 

The Casting of Frank Stone je nadějně vypadající singleplayer horor od tvůrců Dead by Daylight.

OD je nový titul od Hidea Kodžimy, který překvapivě neukázal ani vteřinu z Death Stranding 2. O hratelnosti opět nevíme nic, jen jsme se dozvěděli, že v novince budou hrát Sophia Lillisová, Hunter Schaferová a Udo Kier a zaměří se nejspíše na drogovou tematiku (OD - overdose - předávkování). Prý to bude strašidelná a skvělá hra. Nás už to věčné Kodžimovo tajnůstkaření možná trošku unavuje, co vás? 

Jurassic Park Survival je, jak už název napovídá, připravovaná survival akce v prostředí Jurského parku. Že bychom se po dvou strategiích a jedné epizodické VR hře opět dočkali fajn AAA titulu s dinosaury? 

Rocket Racing je zcela nová hra od tvůrců Rocket League v prostředí univerza Fortnite. A vychází už dnes! 

Suicide Squad: Kill the Justice League je superhrdinské dobrodružství, na které se fanoušci těší už pěkně dlouho. Viděli jsme z něj poměrně hodně nových záběrů. Jak tenhle komiksový mashup dopadne, se dozvíme už v lednu 2024.

Lost Records: Bloom & Rage je nová hra od studia Don't Nod, autorů série Life is Strange, kteří opět sázejí na prověřený recept teenagerské mystérie.

A teď tu máme jednu pěknou Marvelovku v podání Blade. Novinku připravuje studio Arkane Lyon, spoluautoři Deathloop a Dishonored.

Last Sentinel je futuristická střílečka odehrávající se v Tokyu, za kterou stojí lidé, kteří v minulosti působili v Rockstaru.  

Exoborne je velmi dobře vypadající extraction shooter od lidí, kteří dělali The Division. A to jsme si možná mysleli, že podobným masivně multiplayerovým střílečkám s relativním neúspěchem Destiny 2 odzvonilo. 

Light No Fire je hra zaměřující se na objevování, survival a crafting. Odehrává se na fantasy planetě o velikosti Země. A teď pozor - je to novinka od tvůrců No Man's Sky!

The Finals je ambiciózní free-to-play multiplayerová bojovka, kterou si můžete zahrát už nyní.

Baldur's Gate 3 není žádná novinka, ale nebojte, nespletli jsme se. V traileru se totiž ukazuje nádherná fyzická Deluxe edice, hra navíc nečekaně právě dnes vyšla na konzolích Xbox Series.

Stormgate od studia Frost Giant slibuje skutečnou noční můru, po zhlédnutí traileru možná budete lehce překvapeni, že se ve skutečnosti jedná o strategii. 

A naši dvacítku konečně uzavírá Monster Hunter Wilds - nový díl oceňované série, ve kterém budete, jak už název napovídá, opět lovit nejrůznější monstra.

Tak co, která z 20 her uvedených na The Game Awards 2023 zaujala nejvíce právě vás? A je nějaký titul, který na herních Oscarech opravdu chyběl? 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru